گزارش پلات؛

قیمت بلیت پروازهای داخلی میلیونی شد

قیمت بلیت پروازهای داخلی میلیونی شد

انجمن شركت های هواپیمایی نرخ جدید پروازهای داخلی را اعلام نمود كه بر این اساس، سقف قیمت بلیت تهران-مشهد یك میلیون و ۳۵۴ هزار و كف آن ۶۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.به گزارش پلات به نقل از مهر، انجمن شرکت های هواپیمایی دامنه نرخ بلیت پروازهای داخلی را به روز رسانی کرد و از آغاز آبان ماه نرخ های جدید اعمال می شود.
بر اساس این نرخ نامه، تعداد پروازهای با قیمت بالای یک میلیون تومان افزایش چشمگیر داشته و در بیشتر مسیرها، حداکثر قیمت بلیت بالای یک میلیون تومان است.
همچنین حداقل قیمت بلیت هم در چند مورد ۵۰۰ هزار تومان و در سایر موارد ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شده است.
گران ترین قیمت بلیت برای مسیر تبریز-بندرعباس با حداکثر قیمت دو میلیون و ۶۷۴ هزار و ۲۰۰ تومان بوده، همینطور مسیر کرمانشاه- بندرعباس در حداکثر قیمت خود ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان تعیین قیمت شده است.
قیمت بلیت کیش-تبریز هم جزو بلیت های بالای دو میلیون تومان بوده و به نرخ دو میلیون و ۵۷۱ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش می رسد. پرواز ماهشهر-مشهد هم ۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان به مشتریان فروخته خواهد شد.
در سایر پروازها هم حداکثر قیمت بالای یک میلیون تومان است که بعنوان مثال پرواز ارومیه- کیش، ساری- کیش، کرمانشاه- کیش، کرمانشاه- قشم، رشت-عسلویه بین یک میلیون و ۸۰۰ تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته خواهد شد.
حداکثر قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد یک میلیون و ۳۵۴ هزار تومان و حداقل نرخ این مسیر ۶۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.
قیمت بلیت پروازهای تهران-کیش و تهران-قشم هم به ترتیب بین «۷۰۰ هزار تا ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار» و «۷۲۲ هزار تا ۱ میلیون و ۸۹۰ هزار» تومان دامنه گذاری شده اند.
گفتنی است آخرین بار خرداد ماه سال جاری و به بهانه انتشار کرونا و کاهش درآمد شرکت های هواپیمایی، نرخ بلیت پروازهای داخلی افزایش یافته بود اما این دفعه به بهانه افزایش قیمت دلار این اتفاق مجدداً بعد از تنها ۴ ماه رخ داده است.
مدیران سابق سازمان هواپیمایی کشوری پیش تر اعلام نموده بودند که ۵۵ درصد هزینه های شرکت های هواپیمایی، ارزی است؛ اما مدیران جدید این سازمان هنوز درباره این مورد اظهار نظر نکرده اند.
لیست کامل قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی را از اینجا دریافت کنید.


منبع:

1399/07/19
11:04:34
5.0 / 5
1585
تگهای خبر: شهر , فروش , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
پلات