كاهش سفر هوایی زوار به مشهد به سبب كرونا

كاهش سفر هوایی زوار به مشهد به سبب كرونا

پلات: مدیركل فرودگاه های استان خراسان رضوی از حضور مستمر ناظران سلامت در فرودگاه مشهد آگاهی داد و اصرار كرد كه با حضور ناظران، پروتكل های بهداشتی بطور دقیق در این فرودگاه رعایت می شوند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی اظهار نمود: ناظران سلامت بطور مستمر در فرودگاه مشهد حضور دارند و بر فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک مسافران، خصوصاً در مراحل بازرسی و صفوف کانتر ترمینال ها نظارت خواهند داشت.
امانی بنی اظهار داشت: حضور ناظران سلامت بمنظور افزایش نظارت ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است و در هر نوبت پرواز، ناظران بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی هم از جانب کارگزاران و هم از جانب مسافران نظارت دارند.
وی اشاره کرد: هر روزه عملیات ضدعفونی کردن پایانه ها و پروازهای این فرودگاه در امتداد پیش گیری از شیوع ویروس کرونا انجام می شود.
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی درباره تعداد پروازهایی که در فرودگاه مشهد انجام می شود، اظهار داشت: حالا بطور روزانه در فرودگاه مشهد ۱۰۰ سورتی پرواز انجام می شود و تنها پرواز خارجی که این فرودگاه پوشش می دهد پرواز به افغانستان است.
امانی بنی اشاره کرد: شیوع ویروس کرونا موجب کاهش میزان سفر هوایی زوار شده است؛ بطوریکه تعداد سورتی ها نسبت به سال گذشته، کاهش چمشگیری داشته است.
منبع:

1399/07/20
14:33:09
5.0 / 5
1558
تگهای خبر: جت , سفر , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات