مدیرعامل سازمان بنادر خبر داد؛

آغاز بهره برداری از پروژه های ۱۶۰۰میلیاردتومانی توسعه بندر چابهار

آغاز بهره برداری از پروژه های ۱۶۰۰میلیاردتومانی توسعه بندر چابهار

به گزارش پلات مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بهره برداری برخی از پروژه های عمرانی و آغاز ساخت تعدادی پروژه دیگر در بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی اطلاع داد.


به گزارش پلات به نقل از مهر، محمد راستاد بامداد امروز در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های سازمان بنادر و دریانوردی در بندر چابهار در جمع خبرنگاران تصریح کرد: برخی از پروژه های توسعه ای بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد که با سرمایه گذاری بیشتر از ۴، ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: اهم این پروژه های تکمیل شده، ترمینال کانتینری طرح توسعه ای بندر چابهار و بخش های مختلف این ترمینال، تأسیسات روبنایی پایانه کانتینری پروژه های در رابطه با شناورهای عملیاتی بندر چابهار و همینطور ساخت یک فروند قایق حفاظت بندر چابهار که توسط تولیدکنندگان داخلی ساخته شده را شامل می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی همینطور از آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه دیگر در مراسم امروز اطلاع داد و اظهار داشت: این ۱۱ پروژه در مجموع با اعتبار ۱۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از شروع ۵ پروژه دیگر با سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتبار ۹۱۴۰ میلیارد دیگر اطلاع داد و خاطرنشان کرد: این پروژه ها شامل مخازن محصولات پتروشیمی، انبارهای نگهداری کالا، مخازن فرآورده های نفتی و تأسیسات نگهداری کالای فله و مواد غذایی خواهد بود.

1399/08/14
15:58:42
5.0 / 5
1348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات