استاندار خوزستان:

۲۵ خانه منطقه منبع آب اهواز در پهنه بسیار پر خطری هستند

۲۵ خانه منطقه منبع آب اهواز در پهنه بسیار پر خطری هستند

به گزارش پلات استاندار خوزستان اظهار داشت: 25 خانه موجود در منطقه منبع آب اهواز در پهنه بسیار پر خطری هستند و باید جابه جا شوند.به گزارش پلات به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی عصر امروز در آئین افتتاح اقدامات قرارگاه نبی اکرم (ص) سپاه حضرت ولی عصر استان خوزستان در منبع آب اهواز اظهار نمود: با همت سپاه حضرت ولیعصر (عج) و خیران، مرکز خود اشتغالی منبع آب یا کوی شهید سلیمانی به راه افتاده است و برای زنان سرپرست خانوار یا بدسرپرست زمینه اشتغال یا به صورتی کمک به امرار معاش آنها بوجود آمد.
شریعتی عنوان کرد: بنا شده تا این مرکز، توسعه و سایر مشاغل را با تعداد افراد بیشتر جذب نماید. امیدوارم زمینه ای باشد که افراد در تامین معیشت خود شرایط لازم را داشته باشند و در عین حال خوداشتغالی و تلاش در امتداد تولید و خلق ثروت برای خانواده داشته باشیم.
وی عنوان کرد: از سپاه، امور بانوان استانداری، هیئت امنای مسجد انقلاب و دیگر دست اندرکاران تقدیر و تشکر می نماییم. بنا شده که شرکت های توسعه نیشکر و فولاد همکاری لازم را برای بهبود وضعیت منطقه داشته باشند؛ برق و شهرداری نیز کارهایی را برعهده گرفته اند که باید به وظایف خود دراین زمینه عمل کنند.
استاندار خوزستان اشاره کرد: مردم ساکن در این منطقه بسیار قانع هستند و نباید از رسیدگی به آنها غافل شد. چاره اصولی این منطقه ساخت همان یک هزار و ۶۰۰ واحدی بود که زمان بر است ولی تا آن موقعت باید منازل را ایمن سازی نماییم که قابل سکونت باشند؛ خانه های در پهنه خطر پس از جابجایی باید از بین بروند.
شریعتی اظهار نمود: هم اکنون ۲۵ منزل مسکونی در پهنه بسیار پرخطر هستند که وضعیت خطرناکی دارند؛ باید در صورت امکان ودیعه مسکنی برای آنها فراهم و در همین منطقه جابجا شوند تا پروژه خانه های در حال ساخت آنها تمام شود.


منبع:

1399/08/17
19:35:27
5.0 / 5
1147
تگهای خبر: پروژه , تولید , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پلات