مهر خبر می دهد؛

دور سوم مذاكره ایران و اوكراین با مبحث تعیین غرامت

دور سوم مذاكره ایران و اوكراین با مبحث تعیین غرامت

به گزارش پلات یك منبع مطلع از برگزاری دور سوم مذاكرات ایران و اوكراین در آذرماه سال جاری در شهر كی یف اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از مهر، منوچهر مرادی سفیر جمهوری اسلامی ایران اخیراً در گفتگو با روزنامه تهران تایمز، از برگزاری سومین دور مذاکرات ایران و اوکراین درباره سقوط هواپیمای اوکراینی در آذر ماه سال جاری در شهر کی یف پایتخت اوکراین اطلاع داده است.
نخستین دور این مذاکرات ۹ و ۱۰ مرداد ماه سال جاری در کی یف و دور دوم هم ۲۸ مهر ماه در محل وزارت امور خارجه ایران و به ریاست محسن بهاروند معاون حقوقی وزارت امور خارجه برگزار گردید.
در همین ارتباط، یک منبع مطلع به خبرنگار مهر اظهار داشت: قرار بود مبحث دور دوم مذاکرات در تهران، تعیین غرامت جان باختگان باشد که با عنایت به اعلام هیئت اوکراینی در خصوص نداشتن آمادگی، این مورد به دور بعدی موکول شد.
وی درباره تاریخ دقیق برگزاری دور سوم مذاکرات عنوان کرد: تا کنون وزارت امور خارجه زمان برگزاری دقیق نشست را اعلام نکرده و معمولاً یک هفته تا ده روز پیش از آغاز مذاکرات، سایر اعضای تیم ایرانی مذاکره کننده، از زمان برگزاری مذاکرات آگاه می شوند.
وی خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری دور دوم مذاکرات، قرار شد سومین نشست در شهر کی یف برگزار گردد.
این منبع مطلع درباره اینکه آیا دور سوم، دور نهایی مذاکرات است یا امکان دارد مذاکرات ادامه پیدا کند، خاطرنشان کرد: این مورد به روند مذاکرات دور سوم بستگی دارد.

1399/09/03
13:47:50
5.0 / 5
1269
تگهای خبر: شهر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پلات