به منظور بررسی آسیب های بارندگی اخیر؛

رئیس كل بنیاد مسكن فردا به خوزستان سفر می كند

رئیس كل بنیاد مسكن فردا به خوزستان سفر می كند

به گزارش پلات مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان اظهار داشت: رئیس کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور فردا برای بازدید حضوری از منازل لطمه دیده شهروندان به دنبال بارندگی اخیر به خوزستان سفر می کند.مسعود انصاریان در گفتگو با خبرنگار مهر به منازل لطمه دیده شهروندان خوزستانی به دنبال بارندگی اخیر اشاره نمود و اظهار داشت: در این راستا فردا (۱۵ آذرماه) رئیس کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به خوزستان سفر خواهدنمود تا بازدید حضوری را دراین زمینه داشته باشد.
وی با اعلان اینکه گزارش های اولیه در این خصوص تهیه شده و مناطق لطمه دیده نیز شناسایی شدند، اضافه کرد: بعد از جمع بندی، رئیس کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور میزان خسارت های برآورد شده را به هیئت دولت خواهد برد تا توسط دولت مصوبه ای در این خصوص صادر شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خوزستان خبر داد: همه مراحل ابتدایی کار انجام شده است و بزودی مصوبه هیئت دولت که صادر شود، کار خودرا شروع خواهیم کرد.
وی درباب اینکه چه میزان منازل خسارت دیده اند، اظهار داشت: همکاران ما با شهرداری ها، مدیریت بحران استان و فرمانداری های اهواز، کارون و بندر امام و شهرک چمران جلساتی را دراین زمینه داشته اند و جمع بندی اولیه انجام شده ولی نتیجه نهایی انجام نشده است که به محض نهایی شدن جمع بندی ها آمار اعلام می شود.


منبع:

1399/09/16
13:05:17
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: سفر , شهر , شهرداری , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پلات