مهر خبر می دهد؛

تمدید ممنوعیت پرواز لندن

تمدید ممنوعیت پرواز لندن

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید ممنوعیت پروازهای لندن تا اختتام دی ماه آگاهی داد.به گزارش پلات به نقل از مهر، در صورتیکه قرار بود از سه شنبه ۲ دی ماه، پروازهای تهران لندن به سبب شیوع ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی که ۷۰ درصد قدرت انتشار و عفونت زایی آن از کرونای یک ساله اخیر، قوی تر است، متوقف شود، اما همچنان پروازهای کانکشنی از تهران به کشورهای همسایه یا منطقه و سپس به لندن برقرار است.
این در حالی است که بلیت پروازهای کانکشنی از تهران هم قابل خریداری است و نیازی به سفر به استانبول یا دوحه و سپس خرید بلیت لندن از این شهرها نیست.
معاون سازمان هواپیمایی: ممنوعیت پروازهای لندن تا اختتام دی تمدید شد
ابوالقاسم جلالی معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با خبرنگار مهر، از تمدید ممنوعیت پروازهای تهران لندن تا اختتام دی ماه آگاهی داد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا فروش بلیت پروازهای کانکشنی از طرف آژانس های هواپیمایی داخلی ممنوع است؟ اظهار نمود: هم اکنون ترکیه کلیه پروازهای خودرا به مقصد لندن متوقف کرده است.
با این وجود، هم اکنون بلیت پروازهای کانکشنی لندن در حال فروش است. پروازهای کانکشنی به پروازهایی که به صورت یکسره و بدون توقف، نباشد، گفته می شود.
۴ ایرلاین خارجی پرواز کانکشنی از تهران به لندن دارند
به عنوان مثال ایرلاین پگاسوس ترکیه، جمعه ۱۹ دی ماه، پرواز تهران-لندن با یک توقف ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه ای در فرودگاه صبیحه استانبول و با نرخ ۶ میلیون و ۹۰۴ هزار تومانی دارد.
همچنین ترکیش ایرلاینز ۲ پرواز ۷: ۵۵ بامداد و ۱: ۵۰ دقیقه بامدادان جمعه ۱۹ دی ماه پرواز تهران لندن از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن با یک توقف ۴ ساعت و ۱۰ دقیقه ای در فرودگاه استانبول با قیمت ۹ میلیون و ۸۱۲ هزار تومان دارد.
قطر ایر ویز هم ۳ پرواز در روز جمعه ۱۹ دی ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن و با توقف بیش از ۷ ساعته در فرودگاه دوحه دارد که قیمت بلیت آن ۱۰ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان است.
هواپیمایی امارات هم دو پرواز در روز جمعه ۱۹ دی از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن و با توقف حدوداً ۶ ساعته با قیمت ۱۶ میلیون و ۱۲۷ هزار تومان انجام خواهد داد.


1399/10/14
19:23:20
0.0 / 5
1179
تگهای خبر: آژانس , سفر , شهر , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات