صدور پروانه ساختمان پلاسكو تا اختتام هفته

صدور پروانه ساختمان پلاسكو تا اختتام هفته

شهردار منطقه 12 از صدور پروانه ساختمان جدید پلاسکو تا اختتام هفته آگاهی داد.


علی محمد سعادتی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت ساخت ساختمان جدید پلاسکو و سرانجام ستاندن پروانه ساختمانی اظهار داشت: ساختمان جدید پلاسکو توانست تمام تاییدیه و مجوزهای لازم از سازمان های ناظر همچون سازمان نظام مهندسی، آتش نشانی و... ستاندن کند.
وی با اعلان اینکه در ساختمان جدید پلاسکو تمهیدات خاص و فوق العاده ای در زمینه تامین ایمنی به کار رفته، بگونه ای که حتی بالاتر از استاندارهای تعیین شده است، اضافه کرد: همین طور برنامه ریزی برای نظارت بهتر بر روند بهره برداری برای حفظ استاندارها اتخاذ شده است.
شهردار منطقه ۱۲ در مورد سرانجام صدور پروانه ساختمانی برای پلاسکو اظهار داشت: پروانه ساختمانی پلاسکو آماده صدور است و بنظر می رسد تا اختتام این هفته این مهم انجام گیرد.
وی در مورد مبلغ عوارض که محل اختلاف شهرداری و بنیاد مستضعفان بعنوان مالک پلاسکو وجود داشت، اظهار داشت: رقم عوارض مشخص است که قسمتی از آن به صورت نقد و بخشی به صورت غیر نقد با باغاتی که از طرف بنیاد به شهرداری برای تبدیل به بوستان عمومی همچون باغ عبقری در منطقه ۲ و باغ وثوق الدوله در منطقه ۱۴ تحویل داده شده، تهاتر می شود.1399/10/25
00:00:16
0.0 / 5
718
تگهای خبر: شهر , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات