مقام مسئول اعلام كرد؛

مسیرهای دسترسی به فرودگاه مهرآباد در روز ۲۲ بهمن

مسیرهای دسترسی به فرودگاه مهرآباد در روز ۲۲ بهمن

مدیرکل فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: پروازهای فرودگاه در روز 22 بهمن ماه مطابق برنامه از پیش تعیین شده انجام می شود و مسافران برای حضور بموقع در فرودگاه حتما از مسیرهای تعیین شده استفاده کنند.به گزارش پلات به نقل از فرودگاه بین المللی مهرآباد، ابراهیم مرادی ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد در ۲۲ بهمن ماه و همزمان با برگزاری مراسم راهپیمایی خودرویی و موتوری این روز بزرگ که امسال مطابق با دستورالعمل های کرونا جایگزین راهپیمایی هر ساله شده است می توانند از مسیرهای در نظر گرفته شده استفاده کنند.
وی افزود: مسافران می توانند از بزرگراه ستاری به سمت جنوب، وارد بزرگراه شهید لشکری و در ادامه از سه راهی فرودگاه، وارد خیابان فرودگاه مهرآباد شوند.
عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اضافه کرد: برای خروج مسافران فرودگاه نیز خیابان معراج دردسترس است و مسافران می توانند از آن خیایان به جنوب میدان آزادی، سپس آیت الله سعیدی و جاده قدیم تهران-کرج وهمچنین از دور برگردان مقابل خیابان آپادانا مجدد به ستاری دسترسی داشته باشند و مسیر خودرا انتخاب کنند.
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد اظهار داشت: به سبب وجود محدودیت در مسیرهای دسترسی به فرودگاه، مسافران باید زمان خودرا به شکلی مدیریت کنند که یک ساعت قبل از پرواز، برای انجام پروسه پروازی در فرودگاه حضور داشته باشند.
خاطرنشان می شود فردا مقرر است به سبب جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مراسم راهپیمایی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت تردد خودرویی و موتوری از مبادی مختلف در سطح شهر تهران به سمت میدان آزادی اجرا شود.


1399/11/21
21:03:24
0.0 / 5
932
تگهای خبر: شهر , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پلات