حسین پور:

افزایش قیمت بلیط قطار فشار بر مردم را چندبرابر می كند

افزایش قیمت بلیط قطار فشار بر مردم را چندبرابر می كند

به گزارش پلات یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما بحث افزایش قیمت بلیط قطار را در کمیسیون عمران مجلس دنبال خواهیم کرد و مسؤلان راه آهن و وزارتخانه باید در این حوزه پاسخگو باشند.


کمال حسین پور در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به افزایش قیمت بلیط قطار، بیان نمود: بنده معتقد هستم که در شرایط فعلی و با عنایت به موقعیت اقتصادی مردم افزایش قیمت بلیط قطار به هیچ وجه قابل قبول نیست. به علت شیوع کرونا استفاده از خودرو شخصی برای ورود به خیلی از شهرها ممنوع می باشد و افرادی که به علت کار با درمان یا تحصیل مجبور به سفر هستند باید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: با عنایت به افزایش قیمت بلیط هواپیما بسیاری از افراد جامعه توان استفاده از آنرا ندارند حال افزایش قیمت بلیط قطار فشار را بر اقشار صدمه پذیر و حتی متوسط جامعه چند برابر می کند.
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس خاطرنشان کرد: بنده مخالف افزایش قیمت بلیط قطار در شرایط فعلی و با عنایت به فشاری که شیوع کرونا بر اقشار مختلف وارد کرده است؛ هستم. بطور قطع ما این مورد را در کمیسیون عمران مجلس دنبال خواهیم کرد و مسؤلان راه آهن و وزارتخانه باید در این حوزه پاسخگو باشند.

منبع:

1399/11/26
23:02:37
0.0 / 5
712
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پلات