پاسخ هواپیمایی تابان به اعتراض مسافران:

پروتكل ها رعایت شدند، كلیپ واضح نیست!

پروتكل ها رعایت شدند، كلیپ واضح نیست!

در حالیکه پرواز کیش-تهران که مورد اعتراض به جهت رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی قرار گرفته بود، مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان اعلام نمود: در این پرواز پروتکل های بهداشتی رعایت شده و لود پرواز ۶۰ درصد بوده است.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، روز سه شنبه خبری منتشر گردید در خصوص اینکه چند روز پیش در حالیکه برخی مسافران پرواز کیش – تهران به رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی توسط یکی از شرکتهای هواپیمایی معترض بودند، یکی از مسؤلان این ایرلاین از آنها با لحنی تهدید آمیز خواست که مزاحم پروازشان نشوند!

کیلیپ ارسالی این مسافر معترض که در این گزارش انتشار یافته است به وضوح نشان داده است فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر رعایت نشده و خیلی از صندلی ها پر شده است و مسافران کنار یکدیگر نشسته اند.

همین مسئله باعث می شود که مسافران نزد مسئول ایستگاه بروند و نسبت به این مساله اعتراض کنند اما این گونه با لحن تهدید آمیز و نادرست با آنها برخورد می شود.

در پی انتشار این گزارش، مرضیه جعفرزاده – مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان در اینباره اظهار نمود: در این پرواز پروتکل های بهداشتی رعایت شده است تعداد ۱۰۸ نفر مسافر در این پرواز پذیرش شده که ۱۰ نفر از آنها کودک بوده اند و این مساله نشان داده است پروتکل محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر رعایت شده است.

وی در پاسخ به سوالی که در تصاویر انتشار یافته مشخص است که مسافران کنار یکدیگر نشسته اند و این اتفاق چرا رخ داده است؟ گفت تصاویر انتشار یافته وضوح کافی ندارد اما کودکان باید کنار پدر یا مادرشان بنشینند وبرخی از خانواده ها هم با تمایل خودشان در هواپیما کنار یکدیگر می نشینند اما بلیت صندلی های آنها از هم جداست.
1399/12/06
21:53:31
0.0 / 5
1243
تگهای خبر: جت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پلات