وزیر راه :

امسال واگن مسافری و لكوموتیو تولید می نماییم

امسال واگن مسافری و لكوموتیو تولید می نماییم

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تمامی اجزای واگن باری از طرف تولیدکنندگان ایرانی تولید خواهد شد و گام تکمیلی آن، تولید واگن مسافری و بعد هم لوکوموتیو است.به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی اظهار نمود: در راه آهن با ایجاد مرکز جهادی پیشرفته، اهتمام شد با احصای مسائلی که در راه آهن وجود دارد و باهدف تحقق و دگرگونی برای ایجاد ایمنی و راندمان در آن، مشکلات و اولویت ها شناسایی شوند.
وی اظهار داشت: در این مرکز جهادی، جوانان تحصیل کرده با نشاط و پرانگیزه در کنار بازنشستگان خبره شرکت راه آهن و شرکت های دانش بنیان با شعار "ایران روی ریل به سمت آینده" گردهم آمدند و در همین راستا "سه شنبه های ریلی با طعم فناوری" در این مرکز به منصه ظهور رسید.
وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: هر سه شنبه برخی از این جوانان و شرکت های دانش بنیان برای حل مسائلی که در راه آهن احصاء می شود، پیشنهادهای فناورانه خودشان را ارائه می کنند.
وی اشاره کرد: راه آهن جزو نادر مؤسسات دولتی بود که در سال ۱۳۹۹ توانست برای تمام مسائل و دغدغه هایش با بهره گیری از الگوی رفتاری مدیریتی در مرکز جهادی پیشرفته راه آهن، چاره پیدا کند و بسیاری از موارد را به قرارداد یا به حصول برساند.
اسلامی تاکید کرد: مهم ترین رویداد در سال قبل تولید واگن باری توسط راه آهن بود که جشن خودکفایی آن نیز اجرا شد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از این به بعد تمامی اجزای واگن باری از طرف تولیدکنندگان ایرانی تولید خواهد شد و گام تکمیلی آن، تولید واگن مسافری و بعد هم لوکوموتیو است.

1400/01/22
13:17:36
5.0 / 5
481
تگهای خبر: تولید , راه آهن , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات