با اشاره به ممنوعیت پرواز به هند و فروش بلیت

نظری: مافیای پرواز نمی گذارد تصمیم درستی گرفته شود

نظری: مافیای پرواز نمی گذارد تصمیم درستی گرفته شود

به گزارش پلات یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با غیرعلمی خواندن برخی محدودیت ها در جهت مقابله با ویروس کرونا درباره ممنوعیت پرواز به هند و در عین حال فروش بلیت اظهار نمود: مافیای پرواز اجازه اتخاذ تصمیم درست را نمی دهد.


سید غنی نظری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: من هیچ اعتقادی به محدودیت های بوجود آمده برای مقابله با کرونا ندارم، چونکه دولت در زمانی که باید محدودیت ایجاد می کرد این کار را نکرد در نتیجه مردم به سفر رفتند و حالا مردم از کسب و کار افتاده اند.
وی افزود: زمانی پروازها به ترکیه را آزاد گذاشتند و در مقابل عراق و کربلا ممنوع گردید این رفتارها غلط و چندگانه است. دو کشور عراق و ترکیه همسایه ایران هستند مگر می شود سفر به عراق ممنوع باشد و سفر به ترکیه بدون مانع انجام شود؟ آیا امکان ورود ویروس از ترکیه وجود نداشت؟ پس این نشان داده است محدودیت ها به صورت علمی انجام نشده است.
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی درباره ممنوعیت پرواز به هند و در عین حال فروش بلیت پرواز هند در بعضی سایت ها هم اظهار نمود: چارترها مافیا هستند و مافیای پرواز اجازه نمی دهد که تصمیم درست گرفته شود. آنها نفوذ می کنند و هرجا وضعیت بد است می گویند ممنوع کنید و هرجا هم خوب است می گویند آزاد کنید. در کل من این تصمیمات اتخاذ شده را علمی نمی دانم.
نظری خاطرنشان کرد: متاسفانه این برنامه ها بیشتر از آنکه علمی باشد سیاسی است؛ همچنان که در بحث رنگ بندی شهرها و واکسن هم همین مساله صادق است. حتی خود مسئولین ستاد کرونا می گویند کسی به حرف ما گوش نمی کند.
این عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی ادارات مثل بانک ها مملو از جمعیت هستند ولی یک مغازه موبایل فروشی که همزمان بیشتر از یک یا دو مشتری هم نداشته باشد بسته می شود یا بیمه که صف طویلی برای آن شکل می گیرد باز است، ولی آرایشگاه مردانه بسته می شود. به نظر من یکسری کارها مدیریت می خواهد و صرفاً اقدامات سلبی کارساز نیست.
منبع:

1400/02/07
18:39:50
5.0 / 5
299
تگهای خبر: رجا , سایت , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
پلات