معاون وزیر راه و شهرسازی خبرداد؛

اتصال آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان با آزادراه اهر- باكو

اتصال آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان با آزادراه اهر- باكو

به گزارش پلات معاون وزیر راه و شهرسازی از اتصال آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان با راه اندازی آزادراه اهر- باکو خبرداد.به گزارش پلات به نقل از مهر، خیرالله خادمی ظهر امروز سه شنبه در جلسه بررسی روند اجرای آزادراه اهر- باکو اظهار داشت: اتصال آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان به لحاظ مراودات اقتصادی؛ زمینه رونق اقتصادی و اشتغال و حتی صادرات این استان را فراهم آورد.
خادمی با تاکید بر اینکه مطالعات آزادراه اهر- باکو امسال انجام می شود، بیان نمود: بخش خصوصی و سرمایه گذار در پروژه آزادراه اهر-باکو مشارکت خواهد کرد، به صورتی که این پروژه مراودات اقتصادی آذربایجان شرقی را زیاد می کند.
فرماندار شهرستان اهر هم در این نشست اضافه کرد: سال هاست که مردم منطقه ارسباران آرزوی راه اندازی پروژه آزادراه تبریز به باکو را دارند که امیدواریم این تحقق مطالبه ارسبارانی ها زمینه توسعه را فراهم آورد.
رسول خدابخش با انتقاد از عدم تخصیص اعتبار برای تأمین زیرگذر ورودی شهر اهر اظهار داشت: مردم اهر به علت تکمیل نشدن زیرگذر ورودی شهر اهر گرفتار مشکلاتی هستند و تکمیل این پروژه را مطالبه می کنند.
وی خواهان تأمین اعتبار پروژه زیرگذر ورودی شهر اهر شد و بیان داشت: چندین بار پیگیر جابه جایی پلیس راه شدیم ولی متأسفانه نتیجه ای نگرفتیم و زمین هم برای پلیس راه در نظر گرفته شده است.


منبع:

1400/02/29
12:03:59
5.0 / 5
386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پلات