معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد

تحویل ۹ بیمارستان طی سال قبل

تحویل ۹ بیمارستان طی سال قبل

از گیلان معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به اینکه همزمان با شیوع بیماری کرونا ساخت ۱۴ بیمارستان را تعهد کردیم، اظهار داشت: ۹ بیمارستان تحویل داده شده و پنج بیمارستان در دستور کار قرار دارد.


علی نبیان در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید حسین پور لنگرود، ضمن قدردانی از ایثار و جهاد کادر بهداشت و درمان کشور در طول ۱۶ ماهه گذشته از شیوع ویروس کرونا، اظهار نمود: با شیوع بیماری کرونا ساخت ۱۴ بیمارستان را تعهد کردیم که تابحال ۹ بیمارستان را تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان ها دادیم.
وی ضمن اشاره به تکمیل دو بیمارستان تالش و لنگرود در گیلان، اضافه کرد: پنج بیمارستان دیگر همچون تربیت حیدریه، تکاب، گچساران و جهرم در دستور کار قرار دارد و در مرحله تحویل موقت است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی، با اشاره به اینکه بیمارستان خمین تا آخر دولت به اتمام رسیده و تحویل وزارت بهداشت می شود، اظهار داشت: امیدواریم با بهره برداری از این بیمارستان ها از دغدغه کادر بهداشت و درمان جهت پذیرش بیماران بکاهیم.
نبیان، تکمیل مصلای امام خمینی(ره) تهران، توسعه حرم مطهر حضرت معصومه(س) و راه اندازی چند سالن ورزشی و ندامتگاه را در دستور کار وزارت راه و شهرسازی دانست و افزود: سال قبل بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل پروژه های راه و شهرسازی تخصیص یافته بود که سال جاری شاهد افزایش این اعتبار خواهیم بود.
وی ضمن اشاره به عبور کشور از پیک چهارم انتشار کرونا با تلاش کادر بهداشت و درمان، خاطرنشان کرد: در کنار وزارت خانه بهداشت، وظیفه خود می دانیم در زمینه توسعه زیرساخت ها گام برداریم.
معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به اینکه فاز نخست بیمارستان شهید حسین پور لنگرود در مرحله بهره برداری قرار دارد و بزودی به صورت رسمی افتتاح می شود، تصریح کرد: یک پروژه الحاقیه در فاز دوم داریم که طراحی آن توسط مشاور انجام شده و تاییدیه ها از وزارت بهداشت گرفته شده است و از ماه آینده عملیات را آغاز خواهیم کرد.
نبیان، زیربنای پروژه الحاقیه بیمارستان لنگرود را ۳۰۰۰ مترمربع دانست و اظهار داشت: امیدواریم با ساخت این بیمارستان علاوه بر مردم شهرستان و استان گیلان به همه گردشگران عرضه خدمت نماییم.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی، با تکیه بر ضرورت تسریع در روند ساخت پروژه الحاقیه، اظهار نمود: با عنایت به محدودیت های مالی تلاش کردیم پروژه ای در خور شان مردم منطقه راه اندازی شود.1400/03/11
10:28:58
5.0 / 5
375
تگهای خبر: پروژه , خانه , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پلات