رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان كرد

ساخت ۱۴۰ هزار واحد مسكن محرومین در كشور

ساخت ۱۴۰ هزار واحد مسكن محرومین در كشور

به گزارش پلات از گیلان رییس سازمان برنامه و بودجه، از راه اندازی بیش از 140 هزار واحد مسکونی برای محرومین آگاهی داد و افزود: 75 هزار واحد تحویل محرومان شده است.


محمدباقر نوبخت در حاشیه افتتاح پروژه مرمت و بازسازی دو مسجد تاریخی اردبیلیان و صفی در رشت، با تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرای این پروژه ها، اظهار نمود: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نظارت های لازم را بر روند اجرای پروژه های میراثی داشته باشد.
وی با اعلان اینکه مساجد تاریخی نیازمند مرمت و بازسازی باید در دستور کار قرار گیرند، اظهار داشت: مساجد را هویت دینی و فرهنگی خود می دانیم و پس سازمان برنامه و بودجه آمادگی تامین اعتبار برای پروژه های مرمتی اماکن مقدس را دارد.
رییس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اجرای پروژه های بزرگ در استان گیلان همچون راه آهن و بزرگراه و سد و...، عنوان کرد: پیگیری پروژه های معنوی سبب خوشی ماست و پس از همه دستگاه ها می خواهیم در اینطور پروژه ها همکاری کنند.
نوبخت، با اعلان اینکه یکی از افتخارات دولت اتصال استان ها به شبکه ریلی سراسری است، اشاره کرد: پس از اتصال رشت و همدان و ارومیه و چابهار به راه آهن، به زودی شاهد اتصال تبریز به راه آهن سراسری خواهیم بود که طی ماه آتی صورت می گیرد.
وی خدمت رسانی به مردم را وظیفه دولت دانست و از راه اندازی بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین آگاهی داد و افزود: ۷۵ هزار واحد تحویل محرومان شده است.
منبع:

1400/04/26
15:06:38
5.0 / 5
219
تگهای خبر: بازسازی , پروژه , مسكن , مسكونی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پلات