منابع طرح ملی مسكن به 8 و سه دهم هزار میلیارد تومان رسید

منابع طرح ملی مسكن به 8 و سه دهم هزار میلیارد تومان رسید

به گزارش پلات عضو هیئت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن اظهار داشت: حدود ۲۳۷ هزار نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در این بانک افتتاح حساب کردند.به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد حسن علمداری از افتتاح حساب حدود ۲۳۷ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک برای اجرای طرح اطلاع داد و مبلغ واریز شده به حساب بانک را از آورده متقاضیان معادل ۸ هزار و ۳۸۹ میلیارد تومان برشمرد.
عضو هیئت مدیره بانک عامل بخش مسکن اضافه کرد: تعداد افتتاح حساب ۲۳۶ هزار و ۹۲۸ نفر است. میزان واریز وجوه مبالغ ۸ هزار و ۳۸۹ میلیارد تومان است که از این میزان ۲ هزار و ۳۸۸ میلیارد تومان برای راه اندازی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است.
به گفته وی، هم اکنون بیشتر از ۶ هزار میلیارد تومان هم در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و آغاز راه اندازی به پروژه ها تخصیص خواهد یافت.
علمداری ضمن اشاره به این که بانک تخصصی بخش مسکن از محل تسهیلات ۱۴۱ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت کرده است، اضافه کرد: الان ۲۷۸ پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۱۳ هزار و ۵۸۰ واحد در دفترخانه آماده انعقاد قرارداد است.


منبع:

1400/04/31
14:36:31
5.0 / 5
219
تگهای خبر: پروژه , تخصص , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات