معاون آزادراه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء مطرح كرد؛

راه اندازی آزادراه خرم آباد- بروجرد با صرف ۲۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار

راه اندازی آزادراه خرم آباد- بروجرد با صرف ۲۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار

به گزارش پلات معاون آزادراه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از صرف ۲۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای راه اندازی آزادراه خرم آباد- بروجرد به طول ۶۷ کیلومتر اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از مهر، بابک لارتی بعدازظهر امروز دوشنبه در آئین افتتاح آزادراه خرم آباد- بروجرد با اشاره به اینکه آزاد راه خرم آباد- بروجرد بخشی از آزاد راه خرم آباد- اراک و کریدور شمال به جنوب است؛ اظهار داشت: طول مسیر آزادراه خرم آباد- بروجرد ۶۷ کیلومتر است.
وی با اشاره به اینکه قطعات دو، سه و چهار آزاد راه خرم آباد- اراک در راه خرم آباد- بروجرد راه اندازی شده است، اضافه کرد: راه اندازی این مسیر در تسهیل تردد و ترانزیت کالا و مسافر، کیفیت تردد، کاهش زمان سفر و ایمنی بیشتر سفر مؤثر است.
معاون آزادراه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با تکیه بر این که طراحی آزاد راه خرم آباد- بروجرد از سال ۹۲ شروع شد، اضافه کرد: برای اجرای آن دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان و به روز، پنج هزار میلیارد تومان هزینه شده است.
لارتی با اشاره فعالیت دو هزار نفر در این پروژه اظهار داشت: این پروژه می توانست یک تا یک سال و نیم پیش افتتاح شود که به دلایلی صورت نگرفت و باید تلاش بیشتری در این رابطه صورت می گرفت و از مردم عذرخواهی می نماییم.

1400/05/12
13:24:51
5.0 / 5
174
تگهای خبر: پروژه , سفر , طراحی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
پلات