طبق اعلام معاون وزیر راه؛

بسته شدن پرونده مسکن مهر به دولت سیزدهم موکول شد

بسته شدن پرونده مسکن مهر به دولت سیزدهم موکول شد

به گزارش پلات معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: از 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر، فقط تکمیل 30 تا 40 هزار واحد آن باقی مانده است که تا اواخر شهریور یا مهر امسال، تمام می شود.به گزارش پلات به نقل از صداوسیما، محمود محمودزاده اضافه کرد: این واحدهای باقی مانده بیشتر در مرحله پایانی و نصب و آماده سازی قرار دارند.
وی در پاسخ به این پرسش که سامانه املاک و اسکان چه زمانی فعال خواهد شد؟ اظهار داشت: برمبنای پیگیری های صورت گرفته، تا اختتام هفته جاری، مشکل برطرف می شود.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا اختتام مهر ماه تمدید شده است و با یک شیوه جدید، اطلاعات را پس از راه اندازی سامانه، به مخاطبان ارسال می نماییم.
محمودزاده اظهار داشت: به ۲۵ میلیون خانواری که همه اطلاعات هویتی آنها در اختیار است پیامک ارسال می نماییم اگر مورد تأیید خانوار قرار گرفت اعلام می کنم و در غیر این صورت آنرا ویرایش و مجدداً ارسال خواهند کرد که این تغییر روش در اجرا پس از بالا آمدن سیستم، ارائه خواهد شد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا فقط ۳ میلیون نفر در سامانه املاک و اسکان ثبت نام کرده اند؟ اضافه کرد: از حدود ۲۸ و نیم تا ۳۰ میلیون خانوار در کشور، اطلاعات ۲۵ میلیون خانوار در سامانه موجود است، اما برای اینکه اطلاعات را آسان تر مردم دریافت نمایند به آنها پیامک می دهیم تا سرپرست خانوار اطلاعات را ملاحظه کند و در سامانه املاک و اسکان آنرا ویرایش یا تأیید کند.


منبع:

1400/05/15
13:48:05
5.0 / 5
225
تگهای خبر: ثبت نام , سیستم , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات