دعوت وزیر کار برای مساعدت با اشتغال محرومان

دعوت وزیر کار برای مساعدت با اشتغال محرومان

پلات: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مردم و کارآفرینان خواست تا برای مساعدت با اشتغال محرومان بوسیله سایت emookeb.ir اعلام آمادگی کنند.به گزارش پلات به نقل از ایسنا، حجت عبدالملکی در مراسم بدرقه موکب اشتغال محرومان از میدان امام حسین (ع) تهران به سمت مناطق هدف، اظهار داشت: این موکب ۲ سال قبل ازطریق یک گروه جهادی و با پشتیبانی کمیته امداد شروع به کار کرد. این حرکت، کاملا مردمی است و به هیچ روی، اقدامی دولتی نیست و همه کسانی که در زمینه اشتغال محرومان فعال می باشند، اهتمام کردند در این حرکت حضور داشته باشند.

به گفته وی، در این طرح ۱۴ خدمت کاریابی، تامین سرمایه، بازاریابی، مشاوره شغلی و کسب وکار، آموزش، تامین مکان کسب وکار، تامین تجهیزات، تامین مواد اولیه، بیمه و پوشش ریسک، ضمانت وام، امور اداری، اعتباربخشی، متولی شغلی، ارائه ایده کسب وکار به متقاضیان ارائه می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موکب اشتغال محرومان را پویش استفاده از ظرفیت های مردمی برای رفع بیکاری دانست و با اعلان اینکه این حرکت به نام اربعین و فرهنگ عاشورا شروع شده است، اشاره کرد: در سالهای اخیر، جریان تمدن جدیدی با تقویت فرهنگ اربعین بعنوان بزرگترین تجمع انسانی شکل گرفته و اگر با تأسی از فرهنگ اربعین موکبی برای فرهنگ اشتغال ایجاد نماییم، کاری بجا و باارزش است.

عبدالملکی از مردم و کارآفرینان برای حضور در این موکب دعوت کرد و از آنها خواست تا برای مساعدت با اشتغال محرومان بوسیله سایت emookeb.ir اعلام آمادگی کنند.

منبع:

1400/07/04
11:13:48
5.0 / 5
172
تگهای خبر: آموزش , جت , سایت , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پلات