رشد مسكن مهر شهر جدید اندیشه

رشد مسكن مهر شهر جدید اندیشه

به گزارش پلات مدیرعامل شركت عمران شهر جدید اندیشه اظهار داشت: رشد مسكن مهر شهر جدید اندیشه بسیار مناسب بوده و بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان برای متقاضیان ارزش افزوده داشته است.


محمد آیینی در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: حدود ۱۴ پروژه مسكن مهر در شهر جدید اندیشه تعریف شده بود كه عملیات اجرایی تمام آنها به آخر رسیده و تحویل داده ایم. مشكلی هم بابت خدمات زیربنایی و روبنایی نداریم و تمام واحدها دارای متقاضی است. ارزش افزوده واحدها هم برای متقاضیان بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان در هر واحد برآورد می گردد.
وی اضافه كرد: مسكن مهر اندیشه با عنایت به این كه در داخل شهر تعریف شد از خدمات و امكانات مناسبی برخوردار می باشد. البته بعضی پروژه ها را احساس كردیم باید توسعه دهیم و هم اكنون دو مدرسه و دو مسجد در دست احداث داریم.
مدیرعامل شهر جدید اندیشه همینطور با اشاره به سایر پروژه های در دست اجرا و طراحی اظهار داشت: یك پروژه شاخص و یك طرح ویژه برای اندیشه تعریف كردیم. طرح ویژه خیلی از كارهایش انجام شده و در انتظار كمیسیون ماده ۵ استان است كه اگر مصوب شود فضای مناسبی را برای سرمایه گذاری در اندیشه فراهم خواهد نمود و برآورد من این است كه بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز سرمایه گذاری در این طرح است كه در مركز شهر و در شمال و جنوب بازار ایرانی اسلامی اندیشه قرار دارد.
به گفته ی آیینی مجموعه ای از كاربری ها و خدمات عمود بر بازار به طول دو كیلومتر و چیزی شبیه چهار باغ اصفهان را طراحی كردیم كه در مجاورت آن چهارباغ محله ایرانی مجموعه مسكونی، تجاری، فرهنگی، سینمایی با سالن های متعدد، تالار شهر و فضایی برای تئاتر روباز شهری است كه رویدادهای فرهنگی خوب در آن شكل بگیرد و در نهایت مركز شهر قوی را نوید خواهد داد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید اندیشه با بیان این كه دانشگاه جامع شهر در این طرح قرار می گیرد اظهار داشت: در این طرح دانشگاه جامع شهر دیده شده كه مجموعه خواجه نصیر در آنجا حضور پیدا خواهد نمود و دانشكده مدیریت شهری در آنجا راه اندازی می گردد. همینطور فضایی برای بیمارستان تخصصی در این مجموعه دیده شده است.
آیینی، پروژه دیگر را در رابطه با حوزه حمل و نقل دانست و اظهار داشت: پروژه شاخص دیگری داریم كه به مبحث حمل و نقل برمی گردد. البته نه حمل و نقل از نوع ریلی یا عمومی بلكه مسیری را با حدود سه و نیم كیلومتر طراحی كردیم كه هم مسیر پیاده روی، هم مسیر دوچرخه و هم مسیر حركت آب همراه با المان ها و نمادهایی است كه اندیشه را بیش از گذشته به كل كشور نشان دهد.


 

1396/11/03
15:18:44
5.0 / 5
5595
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پلات