مدیركل راه و شهرسازی اردبیل:

بزرگراه های اردبیل در انتظار تامین بودجه

بزرگراه های اردبیل در انتظار تامین بودجه

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: تکمیل پروژه های بزرگراهی در استان اردبیل نیازمند 16 هزار میلیارد تومان اعتبار است.به گزارش پلات به نقل از مهر، محبوب حیدری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تکمیل پروژه های بزرگراهی در استان اردبیل نیازمند ۱۶ هزار میلیارد تومان اعتبار است که تامین این اعتبارات بعنوان کاری دشوار و سخت نیازمند همکاری و مشارکت مجلس و دولت می باشد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در امتداد اتمام این محور ارتباطی با تخصیص اعتبارات دست یابیم.
وی اضافه کرد: همدلی و همکاری مسئولان استانی و دستگاه های مربوطه در رفع مشکلات موجود پروژه امری لازم و لازم است و انتظار می رود با تامین اعتبارات مورد نیاز و ملی شاهد تحقق اهداف مورد نظر دراین زمینه باشیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: هم اکنون با تلاش و پیگیری های به عمل آمده مشکلات موجود دراین زمینه برطرف می شود تا بتوانیم بعنوان مطالبه مهم استان شاهد بهره برداری از این محور شریانی در استان باشیم.
حیدری اشاره کرد: ۴۰۰ میلیارد تومان برای بزرگراه اردبیل - سرچم در نظر گرفته که یکی از بانکها تامین اعتبارات آنرا قبول کرده و ۱۰۰ میلیارد تومان برای محور ارتباطی کلور - درام بوسیله یکی دیگر از بانکها در نظر گرفته شده و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای پارس آباد - سربند - مشگین شهر تامین اعتبار می شود.
وی اظهار داشت: حل موانع و مشکلات پیش رو برای توسعه بزرگراه های استان برای بهره برداری هر چه سریع تر از این پروژه جزو اولویت های اساسی و مهمست و با اختصاص این منابع گام های جدی در تکمیل پروژه های بزرگراهی استان برداشته خواهد شد.

1401/03/03
22:37:26
5.0 / 5
169
تگهای خبر: پروژه , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات