در پی انتشار فیلم درگیری در پرواز نجف – تهران

قشم ایر: مهمانداران با مسافران درگیر نشدند

قشم ایر: مهمانداران با مسافران درگیر نشدند

به گزارش پلات، پرواز امروز نجف - تهران در فرودگاه امام خمینی (ره) با درگیری همراه بود که برمبنای تصاویر انتشار یافته بین میهماندار و مسافران انجام شده است که هواپیمایی قشم ایر اعلام نمود: این درگیری از طرف مهانداران صورت نگرفته است.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، در پرواز امروز نجف – تهران حاشیه هایی صورت گرفت که تصاویر و ویدیو های آن در فضای مجازی منتشر و به اصطلاح وایرال شده است.
در فیلم های انتشار یافته تصاویری از درگیری در کابین پرواز هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر وجود دارد که در توضیحات آن نوشته شده میهمانداران این شرکت هواپیمایی با مسافران درگیر شدند و این درگیری در حالی اتفاق افتاده که این پرواز شش ساعت تاخیر داشته است.
میراکبر رضوی – سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری – در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: بمحض اطلاع از بروز این اتفاق پیگیری های لازم در سازمان هواپیمایی کشوری انجام شده و بمحض حصول نتیجه آنرا به اطلاع مردم می رسانیم.
اطلاعات به دست آمده خبرنگار ایسنا تا این لحظه نشان میدهد که پرواز امروز نجف – تهران شرکت هواپیمایی قشم ایر به سبب تاخیر با اعتراض مسافران روبه رو شده و نهایتاً بعد از ورود هواپیما در فرودگاه امام خمینی (ره) آنها حاضر به پیاده شدن از هواپیما نشده اند و نهایتاً این درگیری اتفاق افتاده است.
صابر نوروزی - مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر - درباره ی این اتفاق به ایسنا اظهار داشت: پرواز امروز شرکت هواپیمایی قشم ایر از نجف به تهران به سبب تاخیر در پرواز قبلی با وقفه ای حدود شش ساعته انجام شد.
وی افزود: پرواز قبلی این هواپیما در دوبی به سبب بدی آب و هوا حدود ۱۱ ساعت دیرتر انجام شد که البته این تاخیر تنها مختص به پرواز قشم ایر نبود و شرکت های هواپیمایی بسیاری در فرودگاه دوبی با این مشکل مواجه گشته اند.
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر اضافه کرد: مسافران در پرواز نجف – تهران به سبب تاخیر شش ساعته عصبانی شده بودند و با وجود پذیرایی که از آنها انجام شده بود در زمانی که به فرودگاه مهرآباد شده بود حاضر به پیاده شدن از هواپیما نشدند.
نوروزی اظهار داشت: در این میان امنیت پرواز به سبب مقاومت مسافران برای ترک کردن هواپیما، ورود کرد و مسافران را از هواپیما پیاده کرد که نهایتاً درگیری در این میان صورت گرفت اما همه مهمانداران این پرواز خانم بودند و هیچ مردی در خدمه پروازی حضور نداشت که بخواهد با مسافران درگیر شوند. البته در این میان رییس ایستگاه قشم ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز توسط مسافران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هواپیما نیز لطمه دیده است.
1401/05/24
21:15:38
5.0 / 5
158
تگهای خبر: فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
پلات