احداث ۳۴۰۰ واحد مشاركتی در پرند آغاز شد، حداكثر تراكم ۲ طبقه

احداث ۳۴۰۰ واحد مشاركتی در پرند آغاز شد، حداكثر تراكم ۲ طبقه

پلات: كلنگ۳۴۰۰ واحد مسكن مشاركتی در فاز ۶ شهر جدید پرند بر زمین زده شد.به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب الله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: امروز در شهر پرند كلنگ۳۴۰۰ واحد مسكن مشاركتی در فاز ۶ بر زمین زده شد كه این طرح با مشاركت بخش خصوصی انجام می گردد.
وی اضافه كرد: همینطور كلنگ زنی ۵۰ هزار واحد مسكن مشاركتی در كشور تا آخر سال انجام می گردد.
در ادامه محسن وطن خواهی مدیر عامل شركت عمران شهرهای جدید، در مورد مسطح سازی اراضی اظهار داشت: عملیات مسطح سازی، خاكبرداری به همراه خدمات زیربنایی اراضی موسوم به ۸۸ هكتاری با اعتباری ۳۸۰ میلیارد ریال شروع شده است.
وی اضافه كرد: اراضی مذكور در پهنه مسكونی با تراكم كم و حدود ۳۵۰۰ نفر است كه به صورت یك محله با ۴ زیر محله احداث می گردد.
كلنگ زنی نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی پرند
وطن خواهی با بیان خبر كنلگ زنی نیروگاه خورشیدی پرند، جزئیات این پروژه را شرح داد و اظهار داشت: نیروگاه خورشیدی پرند در حاشیه جنوبی این شهر و نزدیك به آزاد راه تهران-ساوه و بزرگراه فرودگاه امام خمینی واقع شده است با مساحتی در حدود ۲۰ هكتار و اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال احداث می گردد.
مدیر عامل شركت عمران پرند با اشاره به تاكیدات دولت تدبیر و امید در خصوص استفاده از انرژی های تجدید پذیر، اظهار داشت: این نیروگاه ظرفیت تولید انرزی برق خالص در حدود ۱۷ هزار مگاوا ساعت، در سال را دارا بوده و از اهمیت فراوانی برخورد است.
بر اساس گفته وزیر راه و شهرسازی در جریان این بازید، مقرر است در سطح كشور ۵۰ هزار واحد مسكونی با تراك حداكثر دو طبقه در كشور ساخته شود.
كلنگ۳۴۰۰ واحد از این واحدها امروز در پرند به زمین زده شد.

1397/06/24
13:02:23
5.0 / 5
4860
تگهای خبر: پروژه , تولید , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پلات