گزارش پلات به نقل از مهر؛

بلیت تهران-دبی در آستانه جام ملتها كمیاب شد، گرانی پروازهای خارجی

بلیت تهران-دبی در آستانه جام ملتها كمیاب شد، گرانی پروازهای خارجی

پلات: به سبب نزدیك شدن مسابقات جام ملت های آسیا بلیت پروازهای تهران-دبی تنها از طرف ۲ ایرلاین ایرانی و به تعداد محدودی باقی مانده و ایرلاین های خارجی باز بلیت این مسیر را با قیمت گزاف می فروشند.به گزارش پلات به نقل از مهر، هفدهمین دوره جام ملت های آسیا از ۵ ژانویه (۱۵ دی) تا ۱ فوریه ۲۰۱۹ (۱۱ بهمن) در امارات متحده عربی برگزار می گردد.
به همین دلیل بلیت پروازهای تهران ـ دبی از روز ۱۳ دی ماه امسال به شكل عجیبی با كمبود مواجه شده و تنها تعداد بسیار كمی از بلیت های پرواز تهران ـ دبی شركت های هواپیمایی ایرانی باقی مانده است. همین طور یكی دیگر از دلایل كمبود بلیت پرواز تهران ـ دبی به سبب همزمانی جام ملت های آسیا با تعطیلات ژانویه در اروپاست كه سبب شده تا مسافران زیادی به این منطقه حاشیه جنوبی خلیج فارس سفر كنند.
اولین بازی ایران ساعت ۱۹: ۳۰ شنبه ۱۵ دی انجام میگردد. بلیت چارتری ۱۸: ۱۵ تهران ـ دبی (ماهان) در همین روز كه تا روز گذشته به نرخ ۱ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان به فروش می رسید، با احداث ظرفیت جدید از طرف ماهان و با قیمت ۱ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان عرضه شده است.
بلیت سیستمی شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۴: ۳۰ شركت ایرعربیا تا روز گذشته ۱ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان به فروش می رسید كه با اتمام صندلی های این پرواز، فروش بلیت های چارتری همین پرواز با قیمت ۱ میلیون و ۲۱۴ هزار تومان امروز در حال انجام می باشد كه تنها ۷ صندلی از این پرواز باقی مانده است.
بلیت سیستمی تهران ـ دبی ساعت ۸ بامداد هواپیمایی ماهان برای همین روز به نرخ ۱ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان در دسترس خریداران قرار دارد. ایران ایر (هما) باز پرواز چارتری ۷ بامداد همین مسیر در ۱۵ دی را به قیمت ۱ میلیون و ۸۴۲ هزار تومان عرضه می كند. ماهان باز بلیت چارتری ۸ بامداد تهران ـ دبی در ۱۵ دی را به نرخ ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان می فروشد كه ۸ صندلی از این پرواز باقی مانده است.

عمان ایر پرواز دو ساعت و ۱۰ دقیقه ای تهران ـ دبی را با توقف های چند ساعته (از بین ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه تا ۱۰ ساعت و نیم) در مسقط پایتخت عمان به نرخ ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار تومان عرضه نموده است. هم اكنون از این سه پرواز كه ساعت ۴ بامداد ۱۵ دی از تهران به مقصد دبی انجام می شود، تنها ۶ تا ۷ صندلی باقی مانده است.
شركت هواپیمایی امارات باز ۲ پرواز در ساعت های ۱۱ و ۵ دقیقه و ۱۸ و ۴۰ دقیقه از مبدأ تهران به مقصد دبی در این روز برگزار می نماید كه نرخ های آنها ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان است.
همچنین پرواز ۵ و ۱۵ دقیقه بامداد ۱۵ دی ماه تهران ـ استانبول ـ دبی باز از طرف تركیش ایر با یك توقف ۱۴ ساعت و ۱۰ دقیقه ای در فرودگاه آتاتورك استانبول به قیمت ۵ میلیون و ۵۱۳ هزار تومان به فروش می رسد كه هم اكنون تنها یك صندلی برای متقاضیان این پرواز باقی مانده است.
سایر ایرلاین های خارجی منطقه باز پروازهایی در این روز از تهران به دبی دارند كه با توقف های چند ساعته در فرودگاه های كشورهای همسایه همراه می باشد و سپس بیشتر از ۲۰ ساعت پرواز و توقف در فرودگاه یا تغییر هواپیما و ایرلاین، نهایتا به دبی می رسند كه بلیت این پروازها با قیمت های ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در دسترس می باشد.

1397/10/11
13:45:52
5.0 / 5
4490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پلات