مقام مسئول در وزارت نفت خبر داد:

دستور زنگنه به همكاری نفت با راه آهن، پرداخت سرمایه تا آخر سال

دستور زنگنه به همكاری نفت با راه آهن، پرداخت سرمایه تا آخر سال

به گزارش پلات مدیرعامل شركت بهینه سازی مصرف سوخت از دستور وزیر نفت بر همكاری دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه با شركت راه آهن و حوزه حمل و نقل ریلی اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از طریق آهن جمهوری اسلامی ایران، محسن دلاویز در بازدید از ایستگاه راه آهن تهران اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در این ایستگاه انجام شده و نظم و انضباط و رضایت مندی موجود در فعالیت های راه آهن باعث امیدواری به همكاری فی درخلال نفت و صنعت ریلی می شود.
وی با تاكید بر اینكه این مجموعه تلاش می كند تا حداكثر كمك را به مجموعه راه آهن داشته باشد، تصریح كرد: همگرایی میان راه آهن و شركت بهینه سازی مصرف سوخت بسیار قابل توجه و سقف بالاترین قرارداد ما با راه آهن ۷ میلیارد دلار است.
دلاویز در مورد پرداخت سرمایه به راه آهن اظهار داشت: پرداخت سرمایه به راه آهن شرایطی دارد كه در این زمینه اقداماتی در راه آهن انجام شده و نیازمند رفع بعضی از اشكالات است؛ به محض رفع این اشكالات و اصلاح آن، پرداخت انجام می شود كه امیدواریم این اقدام تا آخر امسال صورت گیرد.
همچنین ساسان كاظمی نژاد مدیر بخش حمل و نقل شركت بهینه سازی مصرف سوخت با اشاره به قراردادهای بخش ریلی با این شركت جهت استفاده از ظرفیت های ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید مصوب شورای اقتصاد اظهار داشت: از راه راه آهن سرمایه گذارانی به مجموعه بهینه سازی سوخت بعنوان نماینده وزارت نفت معرفی شده اند.
وی با اشاره به اینكه از زمان بازدید گذشته از طریق آهن و بعد از گذشت ۳ ماه توانسته ایم مصوبه هیات مدیره شركت بهینه سازی سوخت را دریافت نماییم اضافه كرد: بیشتر از ۳۰۰ واگن در جهت سرمایه گذاری و اجرای ماده ۱۲ دریافت شده است و درحال حاضر در شرف انعقاد قرارداد ۹۲۵ واگن هستیم.

1397/11/19
02:53:11
5.0 / 5
4312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پلات