معاون فرودگاه امام خمینی (ره)

مجوز ۵۰۹ پرواز فوق العاده اربعین از فرودگاه امام خمینی(ره)صادر شد

مجوز ۵۰۹ پرواز فوق العاده اربعین از فرودگاه امام خمینی(ره)صادر شد

به گزارش پلات معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، با بیان آمادگی این مجموعه برای میزبانی از زائرین اربعین حسینی، از رشد پروازها به مقصد عتبات در این ایام اطلاع داد.به گزارش پلات به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، حسن خوشخو با اشاره به نزدیك شدن به ایام اربعین حسینی تصریح كرد: برنامه ریزی ها برای عرضه خدمات مناسب به زائرین عتبات باتوجه به رشد پروازها در این ایام در مجموعه شهر فرودگاهی صورت گرفته و آماده پذیرش پروازهای ویژه اربعین هستیم.
وی اظهار داشت: عملیات پروازهای اربعین در فرودگاه امام خمینی (ره) از ۱۷ مهرماه آغاز خواهد شد و تا ۱۱ آبان ماه ادامه دارد؛ ضمن اینكه بر مبنای درخواست شركت های هواپیمایی تا تاریخ هفتم مهرماه امسال، ۵۰۹ مجوز پرواز فوق العاده به دو مقصد نجف و بغداد صادر شده كه این آمار با عنایت به اینكه هنوز برخی شركتها، درخواست های خویش را برای برقراری پرواز عرضه نكرده اند، افزایش خواهد یافت.
معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تشریح این آمار بیان داشت: ۱۵ مجوز برای پرواز به مقصد بغداد و ۴۹۴ مجوز برای پرواز به مقصد نجف صادر شده كه این آمار نسبت به سال گذشته، رشد ۱۰ درصدی را نشان داده است.
وی اظهار داشت: امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و توزیع پروازها در دو ترمینال مسافری شهر فرودگاهی، امكان خدمت رسانی هرچه بهتر به زائرین فراهم شده و امیدواریم همانند عملیات حج بتوانیم با عرضه خدمات شایسته باعث رضایتمندی زائرین را فراهم آوریم.
خوشخو اضافه كرد: برگزاری موكب ویژه اربعین در ترمینال ها، ایجاد فضای استراحت و پذیرایی در صورت بروز تاخیر در پروازها بخشی از تسهیلات در نظر گرفته شده برای زائرین اربعین در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) است.

1398/07/10
15:59:15
5.0 / 5
4181
تگهای خبر: خدمات , شهر , فرودگاه , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پلات