واحدهای مسكن مهر پردیس دارای سند تك برگی شد

واحدهای مسكن مهر پردیس دارای سند تك برگی شد

به گزارش پلات بامداد امروز از سند تك برگی مسكن مهر پردیس رونمایی شد؛ در این مراسم مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به اینكه واگذاری سند مالكیت موجب ارزش افزوده واحدها می شود اظهار داشت: منابع حاصل از تهاتر زمین های خودرا به تكمیل زیرساخت های پردیس اختصاص داده ایم و مطمئنا بعد از اتمام پروژه های مسكن مهر حتی یك متر زمین هم نخواهیم داشت.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، سید مهدی هدایت در مراسم رونمایی از سند تك برگی و قراردادهای جدید ضد جعل فروش عرصه مسكن مهر پردیس اظهار نمود: امروز نخستین واگذاری قراردادهای عرصه و سند تك برگی انجام می شود. این اتفاق برای مردمی كه عرصه را از ما خریداری كردند موجب امیدواری شد.
وی ادامه داد: امسال تمام امكانات را در پردیس برای اتمام مسكن مهر به كار گرفتیم. یا بوسیله فراخوان یا بوسیله تهاتر با سازندگان در حال تكمیل و واگذاری واحدها هستیم. مطمئنم پس از این حتی یك متر زمین هم در پردیس نخواهیم داشت. زیر بار استقراض و ستاندن وام از بانك های عامل رفتیم كه ۱۰۰۰ میلیارد تومان وامی كه از ظرفیت تبصره ۸ ستاندن می نماییم شركت عمران می گیرد و بازپرداخت هم به عهده خود شركت عمران است. سود وام هم كم نیست. می خواهیم بعدا بوسیله فروش واحدهای تجاری، وام ها را تسویه نماییم.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: منابع حاصل از فروش عرصه ای هم كه اتفاق می افتد كه فرصت بزرگی برای مالكان به منظور دریافت سند است، در تكمیل زیربناها و روبناها هزینه می شود.
پروژه مترو پردیس آبان ماه كلنگ می خورد
هدایت درباره آخرین وضعیت مترو پردیس اظهار نمود: در ارتباط با مترو پردیس كه یك پروژه زیرساختی مهم در حوزه حمل و نقل است، یكی از اولویتهای ما شروع متروا ست كه با ورود قرارگاه خاتم، یك مشاور توانمند نیز وارد این مساله شد كه الان تمام مراحل آزمایش خاك انجام شده و در مرحله طراحی نهایی و خروج نقشه های اجرایی حدود هشت كیلومتر كه از پردریس آغاز می شود هستیم. تا آخر آبان ماه وارد فاز عملیاتی ساخت مترو می شویم.
مدیرعامل شركت عمران پردیس درباب فازهای دارای اولویت اظهار داشت: در فاز ۱۱ تقاطع غیرهمسطح با حضور وزیر راه و شهرسازی كلنگ زنی شد كه كارهای آن در حال انجام می باشد و یك تقاطع مهم و شریانی بود. این پروژه برای دسترسی فازهای ۲ و ۳ مهم می باشد و مطابق زمان بندی پیش می رود. الان در تمام زونهای فاز ۱۱ شاهد فعالیت اجرایی در بخشهای زیربنایی، آب و فاضلاب شده ایم. برنامه این است كه تا آخر سال كل عملیات گازرسانی فاز ۱۱ صورت گیرد.
هم زمان نصبیات زونهای ۲ و ۳ انجام می شود. در فاز ۱۱ مهمترین مساله در بحث نصبیات است كه بخش زیادی از نصبیات خریداری شده و در انبار شركت كوزو موجود است. عمده كار ما در این فاز بحث محوطه سازی و زیربنایی است. سوژه مهم این سایت بحث تاسیسات پمپاژ آب بود كه خوشبختانه افتتاح شد و از آن محل آب به فاز ۱۱ پمپاژ می شود و مشكلی در بحث آب آشامیدنی نخواهیم داشت. امسال چندین مدرسه به آموزش و پرورش تحویل دادیم.
هدایت درباره فاز ۸ اظهار داشت: كمربندی شرقی در مرحله ۹۸ درصد است كه پس از آسفالت تا ۱۰ روز آینده تكمیل می شود. وی اظهار نمود: امسال با تحویل مدرسه در فاز ۸ به آموزش و پرورش برای نخستین بار ۶۰۰ دانش آموز در فاز ۸ ثبت نام كردند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اشاره كرد: از شروع دوره فعالیت بنده ۷۰۰۰ انشعاب آب و گاز انجام شده و برخی از كارها بیشتر از كل دوره های گذشته است. تا پیش از حضور بنده ۱۷ هزار سند پنج برگی در اختیار مردم قرار گرفته بود از آن زمان تا كنون حدود ۳۵ هزار قرارداد پنج برگی در اختیار متقاضیان قرار گرفته كه مجموعا حدود ۵۲ هزار قرارداد می شود. ۱۰ هزار قرارداد دیگر نیز در ایام آینده ارائه خواهد شد.
بگفته هدایت، بحث مهمی كه الان دنبال می شود بحث فروش عرصه مسكن مهر است كه طبق قانون بودجه و مصوبات مجلس انجام می شود.
منبع:

1398/07/22
13:14:41
5.0 / 5
4114
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پلات