دری نجف آبادی:

رفع مشكل اشتغال نیازمند نهضت ملی است

رفع مشكل اشتغال نیازمند نهضت ملی است

به گزارش پلات ایسنا/مركزی نماینده ولی فقیه در استان مركزی اظهار داشت: مشكل اشتغال در كشور یك دغدغه ملی بوده و رفع آن نیازمند نهضت و عزم ملی است.


آیت الله دری نجف آبادی امروز شنبه دوازدهم بمن ماه در شورای اداری استان در شهرستان خمین با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب تحت رهبری امام راحل و با اشاره به اینكه امام راحل شخصیتی الهی بود كه تنها برای خدا و آزادی بشریت از طاغوت و ظلم قیام كرد، افزود: مقام معظم رهبری هم با برخورداری از خصوصیت هایی همچون زمان شناسی، دشمن شناسی و حادثه شناسی راه امام بزرگوار را ادامه می دهند.
ایشان در ادامه با تاكید بر لزوم رفع مشكل اشتغال اظهار نمود: برنامه های اشتغالزایی باید به سمت طرح های خوداشتغالی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اجرای درست اصل ۴۴ قانون اساسی حركت نماید چونكه اعتبارات بخش دولتی كفاف ایجاد اشتغال ویژه در كشور را نمی دهد.
نماینده ولی فقیه در استان مركزی افزود: ایجاد اشتغال مولد و پایدار باید جایگزین مصرف گرایی، تجمل گرایی و ساختمان سازی تشریفاتی و لوكس شود.
دری نجف آبادی بیان نمود: باوجود ادعای اولیه آمریكا كه حمله ایران به پایگاه نظامی در عراق صدمه ای به همراه نداشته، اما امروز اعلام می كنند كه تعداد صدمه زدگان مغزی این حمله 64 نظامی بوده است.1398/11/13
08:34:35
5.0 / 5
4191
تگهای خبر: سرمایه گذاری , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پلات