وزیر راه و شهرسازی در اهواز:

از وضعیت فرودگاه اهواز خجالت می كشم

از وضعیت فرودگاه اهواز خجالت می كشم

به گزارش پلات ایسنا/خوزستان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه از وضعیت فرودگاه اهواز خجالت می كشم، اظهار داشت: امیدواریم همه مسوولانی كه تابحال سبب شده اند تا توسعه فرودگاه فعلی و راه اندازی فرودگاه جدید انجام نگیرد از این به بعد تلاش كنند تا یك فرودگاه درخور شان مردم اهواز داشته باشیم.محمد اسلامی امروز، سوم اسفندماه در حاشیه افتتاح پل نهم اهواز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: وظیفه وزارت راه و شهرسازی توسعه زیرساخت ها، تسهیلگری برای بهبود وضعیت عبور و مرور و سكونت مطلوب مردم است.

به گزارش پلات به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: با عنایت به وظایفی كه به عهده وزارت راه و شهرسازی است این وزارتخانه در زمینه عمران شهری همواره پیشتاز و پیش قدم بوده و در این راستا نقش آفرینی كرده است.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: امروز طرح اقدام ملی مسكن در خوزستان كلنگ زنی شد. اجرای این طرح در خوزستان دو وجه تمایز با دیگر شهرهای كشور دارد. یكی از وجوه تمایز تعیین و تكلیف بافت فرسوده اهواز بخصوص منطقه منبع آب است. وجه تمایز دیگر شركت اجرا كننده طرح است كه با عنایت به امكاناتی كه در اختیار دارد می تواند این طرح را به خوبی اجرایی كند.

اسلامی افزود: منطقه پرخطر منبع آب اهواز بعد از جابه جایی واحدهای مسكونی، با كاربری پارك و فضای خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینكه به دنبال آن هستیم تا ارتباطات ریلی و جاده ای را با كشور عراق تقویت و گسترش دهیم، اظهار داشت: پل نهم اهواز به این مسئله كمك شایانی می كند چونكه می تواند ترافیك عبوری جاده ای و محلی را از یكدیگر تفكیك كند.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از وضعیت فرودگاه اهواز خجالت می كشم. امیدواریم همه مسوولانی كه تابحال سبب شده اند تا توسعه فرودگاه فعلی و راه اندازی فرودگاه جدید انجام نگیرد از این به بعد تلاش كنند تا یك فرودگاه درخور شان مردم اهواز داشته باشیم.

اسلامی عنوان كرد: فرودگاه بین المللی اهواز به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است و باید فرودگاهی باشد تا با شان و منزلت ایشان تطابق داشته باشد.
1398/12/04
13:39:53
5.0 / 5
3715
تگهای خبر: خانه , خدمات , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات