امكان بازگشت ایرانی ها مانده در هند فراهم گردید

امكان بازگشت ایرانی ها مانده در هند فراهم گردید

به گزارش پلات ایرانی هایی كه بعد از قطع پروازهای ایران و هند امكان بازگشت به ایران را نداشتند، می توانند با پرواز ساعت ۳ صبح شنبه ۱۷ اسفند از فرودگاه دهلی به كشور بازگردند.به گزارش پلات به نقل از مهر، بعد از انتشار ویروس كرونا، پروازهای ایران و هند قطع شده بود كه در نتیجه آن، برخی از هموطنانی كه به این كشور سفر كرده بودند، امكان بازگشت به كشور را نداشتند.
با پیگیری های نهادهای ذی ربط، شركت هواپیمایی ماهان مقرر است با پرواز شماره ۰۷۰ كه ساعت ۳: ۰۰ صبح (به وقت محلی) از فرودگاه دهلی به تهران انجام می شود، هموطنانمان را به میهن بازگرداند.
بنا بر اعلام این شركت هواپیمایی، مسافران می بایست ۳ ساعت پیش از پرواز در فرودگاه دهلی حاضر باشند.
گفتنی است ساعتی قبل محمدجواد ظریف در صفحه شخصی خود در توئیتر از سرگردانی بعضی از شهروندان ایرانی در خارج از كشور به علت لغو پروازها در جهت شیوع بیماری كرونا اطلاع داده و نوشته بود: با لغو پروازها به دلیل شیوع گسترده كووید ۱۹، برخی شهروندان ما در خارج سرگردان شده اند.
وزیر خارجه كشورمان در این توئیت اضافه كرد: ما در تهران و همینطور در سفارت هایمان در خارج، حداكثر توان خویش را به جهت اینكه آنها سالم به خانه بازگردند، به كار گرفته ایم.
خاطرنشان می شود این شركت هواپیمایی اعلام نمود: بر مبنای اعلام وزارت بهداشت مالزی، كلیه پروازهای ایران به این كشور به دنبال انتشار ویروس كرونا از امروز (جمعه ۱۷ اسفند) متوقف شده است.

1398/12/17
14:59:24
5.0 / 5
3254
تگهای خبر: خانه , سفر , شهر , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات