معاون سازمان راهداری خبر داد:

مسدود بودن محورهای ورودی و خروجی استانها و غربالگری كرونا

مسدود بودن محورهای ورودی و خروجی استانها و غربالگری كرونا

به گزارش پلات معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مسدود بودن همه ورودی ها و خروجی های محورهای مواصلاتی استانها برای كاهش سفر و كنترل ویروس كرونا در كشور آگاهی داد و اظهار داشت: باید زنجیره انتقال این ویروس شكسته شود تا بتوانیم بر آن غلبه نماییم.


رضا اكبری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: همه ورودی ها و خروجی های محورهای مواصلاتی استانها برای كاهش سفر و قطع زنجیره انتقال ویروس كرونا مسدود شده است كه البته این انسداد با كنترل و غربالگری ویروس كرونا همراه بوده و این روند ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: انسداد این محورها به معنای بسته شدن راه ها و به صفر رسیدن ترددها نیست اما به شدت كنترل می شود و اجازه ورود و خروج به غیر بومیان داده نخواهد شد.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعلان اینكه مسدود شدن راه های ورودی و خروجی استانها موجب ایجاد ترافیك نشده است اظهار داشت: در استان تهران برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مسیرهای هر دو باند رفت و برگشت پایتخت مسدود شده است كه شامل تهران – قم محدوده نعل بندان، تهران – فیروزكوه محدوده پلیس راه فیروزكوه، تهران – هراز – آبعلی، تهران – ساوه عوارضی دوم، تهران مشهد پلیس راه شریف آباد، تهران شمال انتهای آزادگان، جاده قدیم تهران قم محدوده نعلبندان و ورامین جوادآباد پیش از آزادراه قم و گرمسار است.
منبع:

1399/01/09
00:05:07
5.0 / 5
3809
تگهای خبر: جت , حمل و نقل , راهداری , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پلات