معاون وزیر راه و شهرسازی:

هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد

هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد

به گزارش پلات معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینكه هدف دولت تولید و عرضه مسكن پایدار می باشد، اظهار داشت: ما در دولت قصد تصدی گری در بخش مسكن را نداریم.به گزارش پلات به نقل از مهر، عصر امروز یک شنبه در مسافرت حبیب اله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید سهند کلنگ زنی پروژه ۳۹۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند انجام شد.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در این مراسم اظهار داشت: سهند در میان شهرهای جدید کشور جزو شهرهای فرازمند و پیشرو است.
طاهر خانی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت های طرح اقدام ملی مسکن استفاده از بخش خصوصی است اظهار داشت: طرح اقدام ملی قالب های مختلفی دارد که یکی از آنها خود مالکی است و دولت در تامین تسهیلات لازم برای ساخت مسکن ملی کمک خواهدنمود.
تولید مسکن نباید متوقف شود
وی اضافه کرد: هدف دولت تولید و عرضه مسکن پایدار می باشد و قصد تصدی گری ندارد و اگر تولید مسکن متوقف شود مطمئناً مشکلاتی در زندگی مردم به وجود خواهد آمد.
طاهرخانی شهر جدید سهند را جهت زندگی با کیفیت مناسب دانست و اظهار داشت: با ساخت مسکن برای اقشار متوسط و کم درآمد و نیز اتمام آزاد راه تبریز- سهند جامعه هدف بیشتری تحت پوشش قرار خواهد گرفت و کمک خیلی بزرگی برای تبریز خواهد بود.
وی در رابطه با قیمت تمام شده واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند هم اظهار داشت: برآورد قیمت برعهده شورای مسکن استان است.
سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد
معاون وزیر راه و شهرسازی شهر سهند را جزو شهرهای فرازمند و پیشرو نام برد و اظهار داشت: شهر جدید سهند از لحاظ نقشی که در تولید مسکن دارد توانسته است برای کلان شهر تبریز نقش مهمی ایفا بکند.
وی اضافه کرد: شرکت عمران شهر سهند باتوجه به برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی که برای این شهر دارد چشم انداز ویژه ای در آینده نزدیک خواهد داشت و رشد سریع را تجربه خواهدنمود.
وی اضافه کرد: سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد و با اتفاقاتی که در دو سال اخیر در این شهر افتاده نتیجه هم افزایی مسئولین آن است و جای تقدیر دارد.


منبع:

1399/03/12
12:35:46
5.0 / 5
2528
تگهای خبر: پروژه , تخصص , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پلات