دقایقی قبل با حضور وزیر راه؛

۶ كیلومتر از محور ۴ بانده هراز به بهره برداری رسید

۶ كیلومتر از محور ۴ بانده هراز به بهره برداری رسید

پلات: بامداد امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و فرمانده قرارگاه خاتم 6 كیلومتر از محور 4 بانده جاده هراز به بهره برداری رسید.به گزارش پلات به نقل از مهر، دقایقی قبل و با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) ۶ کیلومتر از مسیر ۴ خطه محور هراز به بهره برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: یکی دیگر از وعده های دولت درباب افزایش زیرساخت های حمل و نقلی محقق شد و ۶ کیلومتر دیگر به باند دوم محور هراز اضافه کردیم.
وی افزود: در این محور، تعریض انجام نشده بلکه جاده جدید راه اندازی شده است. در این راه، چند دستگاه پل و تونل راه اندازی شده و بزرگترین تونل جاده هراز که ۱۸۰۰ متر است، امروز به این پروژه افزوده می شود.
به گفته اسلامی، افتتاحی که امروز صورت گرفت، کمک می نماید تا میزان طول جاده هراز از ۶۶ کیلومتر به ۷۲ کیلومتر افزایش دهیم.
وی اشاره کرد: ادامه راه که ۲۹ کیلومتر است و هم تونل و هم پل های زیادی دارد که همگی در دست راه اندازی هستند؛ امیدواریم با تأکیداتی که رئیس جمهور دارد، بتوانیم بخش مربوط به گره های اصلی جاده هراز را تا پیش از اختتام دولت دوازدهم زیر بار ترافیک ببریم.
وزیر راه اشاره کرد: نهضت راه سازی در سراسر کشور فعال است و روزانه می توانیم هدایای مختلف و متنوعی را تقدیم مردم نماییم.


منبع:

1399/03/22
20:22:09
5.0 / 5
2515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
پلات