یك عضو كمیسیون عمران مجلس:

باید بازخورد طرح ساخت مسكن های ۲۵ تا ۴۰ متری را در افكار عمومی سنجید

باید بازخورد طرح ساخت مسكن های ۲۵ تا ۴۰ متری را در افكار عمومی سنجید

به گزارش پلات یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه پیش از هرگونه تصمیم گیری در مورد طرح ساخت مسكن های ۲۵ تا ۴۰ متری باید بازخورد آنرا از نظر جوانان و مردم سنجید.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به طرح ساخت مسکن های ۲۵ تا ۴۰ متری برای زوج های جوان، بیان نمود: از نظر بنده باتوجه به فرهنگ کشور ما ساخت مسکن هایی با متراژ ۲۵ تا ۴۰ متر برای زوج های جوان طرح موفقی نخواهد بود. با عنایت به ارتباط خانوداگی که در فرهنگ ایرانی وجود دارد، این طرح نمی تواند نتیجه مثبتی داشته باشد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: در دنیا کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن چنین طرح هایی را اجرایی کرده اند اما فرهنگ آنان تفاوت هایی با ما دارد. مشخص است که برای حل مشکل مسکن به چنین طرحی مطرح گردیده است اما احتیاج به کار کارشناسی بیشتری دارد.
نماینده مردم نطنز در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: از نظر بنده باید ابتدا از جوانان و مردم نظرسنجی شود تا مشخص شود چه میزان این طرح برای مردم قابل قبول است. از نظر بنده واحدهای ۲۵ متری خیلی کوچک بوده و حداقل می توان واحدهای ۴۰ تا ۶۰ متری در نظر گرفته شود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: باید بازخورد این طرح را در افکار عمومی سنجید سپس با انجام کار کارشناسی به سمت اجرا کردن این قبیل طرح ها برویم. باید همه جوانب سنجیده شود.1399/04/10
13:31:55
5.0 / 5
2253
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پلات