سقف سنگین،

ماجرای قیمت های نجومی مجتمع های مسكونی تجاری اراك چیست؟

ماجرای قیمت های نجومی مجتمع های مسكونی تجاری اراك چیست؟

به گزارش پلات مركزی رئیس اتحادیه مشاوران املاك اراك اظهار داشت: برخی مجتمع های مسكونی و تجاری با راه اندازی دفاتر غیرقانونی، سبب ایجاد قیمت های نجومی در بازار مسكن اراك شده اند.


بهروز عسگری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طبق گزارش های میدانی بدست آمده، هیئت امنای برخی از مجتمع های مسکونی تجاری، دفاتری بعنوان دفاتر فروش ساختمان به وجود آورده اند.
وی اضافه کرد: متاسفانه در این دفاتر قیمت های نجومی تعیین می شود و به صاحبخانه تاکید می کنند که ملک خودرا از حدود یک قیمت مشخص پایین تر به فروش نرساند. متاسفانه این اقدام در شهر اراک سبب افزایش افسارگسیخته قیمت ها شده است.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اراک اشاره کرد: تابحال دو مورد از این دفاتر شناسایی و برخورد لازم با آنها صورت گرفته، سایر مجتمع ها نیز هوشیار باشند و قبل از اینکه اقدامی مقابل آنها صورت گیرد خودشان نسبت به جمع آوری دفتر اقدام نمایند.
عسگری افزود: مردم شهر اراک نیز می توانند با مشاهده اینگونه دفاتر با شماره های 33420160-33420163 تماس گرفته و موضوع را مطرح کنند تا اتحادیه بتواند آسان تر این دفاتر غیرقانونی را شناسایی کند.
وی بیان کرد: گاها نیز دیده شده در مجتمع ها بنرهایی با محتوای عدم فروش واحدها به مشاورین املاک نصب شده که بعد از پیگیری مشخص می شود این دفاتر با دلال بازی در دفاتر غیرقانونی در مجتمع، مبادرت به فروش واحدها به قیمت های نجومی می کنند و سبب بی نظمی در کار و فعالیت مشاورین املاک نیز شده اند.
منبع:

1399/07/07
23:46:15
5.0 / 5
1637
تگهای خبر: بازار مسكن , جت , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات