رییس سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

پرداخت تسهیلات به ایرلاین ها به جای افزایش قیمت بلیت هواپیما

پرداخت تسهیلات به ایرلاین ها به جای افزایش قیمت بلیت هواپیما

رئیس سازمان هواپیمایی كشوری از پیگیری برای تأمین منابع مالی و عرضه تسهیلات ریالی به شركت های هواپیمایی اطلاع داد و اظهار داشت: دنبال این مساله هستیم تا قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا نكند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، به دنبال لغو نرخنامه جدید بلیت هواپیما از جانب وزیر راه و شهرسازی، قرار بود دولت برای ایرلاین ها امتیازاتی همچون ارز نیمایی و برخی منابع ریالی در نظر بگیرد تا قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا نکند.
تورج دهقانی زنگنه در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: امروز هم جلسات گوناگونی درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما داشتیم و همچنان پیگیر تسهیلات ریالی برای ایرلاین ها هستیم تا نرخ پروازهای داخلی افزایش پیدا نکند.
وی ادامه داد: تا کنون به نتیجه خاصی در این حوزه از نظر مبلغ این تسهیلات ریالی و شرایط اعطای آن نرسیدیم و در مرحله تأمین منابع مالی برای آن هستیم.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با ابراز امیدواری نسبت به فراهم شدن بستر برای پشتیبانی از شرکت های هواپیمایی اظهار داشت: در زمینه ارز نیمایی و تأمین آن برای نیازهای ارزی ایرلاین ها هم مقرر شده اتفاقات خوبی بیافتد اما هم اکنون از سویی دولت با برخی محدودیت ها مواجه می باشد و از طرفی به دنبال قطعی کردن تسهیلات ریالی هستیم.1399/08/11
14:15:20
5.0 / 5
1486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات