برنامه های پارك فناوری پردیس برای هفته جهانی كارآفرینی

برنامه های پارك فناوری پردیس برای هفته جهانی كارآفرینی

پلات: پارك فناوری پردیس به مناسبت هفته جهانی كارآفرینی برنامه های ویژه ای همچون رویدادهای كارآفرینی، بازدیدهای تخصصی و عمومی و دوره های آموزشی را برگزار می نماید.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، هفته جهانی کارآفرینی در سراسر جهان، همه ساله از ۱۶ تا ۲۲ نوامبر در قالب برنامه های مختلف انجام می شود. امسال این هفته با شعار "رفع موانع و استقبال از همه" در بیش از ۱۷۰ کشور دنیا، با ۳۵۰۰۰ رویداد و استقبال بیش از ۱۰ میلیون مخاطب برگزار می شود.
پارک فناوری پردیس نیز امسال با برنامه ‎های متنوعی در هفته اول آذرماه (از اول تا ۷ آذرماه) به استقبال هفته جهانی کارآفرینی خواهد رفت.
"بازدید تخصصی دانشجویان و اساتید از پارک فناوری پردیس و شرکتها و استارتاپ های مستقر در آن"، "بازدید عموم مردم و کارکنان ادارات از پارک فناوری پردیس و آشنایی با محصولات جدید شرکت ها"، "برگزاری چند وبینار آموزشی بمنظور آموزش مفاهیم اولیه کارآفرینی" و "برگزاری رویدادهای کارآفرینی در پارک فناوری پردیس و کارخانه نوآوری آزادی" قسمتی از برنامه های پارک برای برگزاری این هفته است.
برمبنای اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، "تولید خبر از دستاوردهای کارآفرینان مستقر در پارک و حضور ایشان در برنامه های گفتگو محور رسانه ملی"، "بازدید عموم مردم از کارخانجات مستقر در منطقه"، "انتشار گزارش فعالیت­ های یکساله پارک در امتداد توسعه کارآفرینی" و "برگزاری دوره آموزشی «کارآفرینی سازمانی» برای کارکنان پارک" از دیگر برنامه های این مجموعه در هفته جهانی کارآفرینی بشمار می رود.
منبع:

1399/08/19
23:16:04
5.0 / 5
1219
تگهای خبر: آموزش , تخصص , تولید , خانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پلات