راه اندازی 3000 واحد مسكن محرومین در استان مركزی

راه اندازی 3000 واحد مسكن محرومین در استان مركزی

به گزارش پلات مرکزی رئیس بنیاد مسکن استان مرکزی اظهار داشت: 3 هزار واحد مسکونی متعلق به محرومین در استان مرکزی راه اندازی می شود.


محمدرضا رضافرح ۱۹ آذرماه در حاشیه آیین افتتاح و بهره برداری از چهار هزار و چهارصد و سی امین واحد بازسازی شده از بارندگی های سال ۹۸ در استان مرکزی که در جریان سفر استاندار به شهرستان ساوه و بخش نوبران انجام شد، اظهار نمود: این پروژه در روستای یاتان در قالب ۷۰ واحد ۶۰ متری با اسکلت پیچ و مهره ای با مشارکت مردم در حال راه اندازی است.
وی با اشاره به بهره برداری از سیصد و پنجاهمین واحد بازسازی شده در روستای مقصودآباد، اضافه کرد: تعداد واحدهای نیازمند بازسازی ناشی از سیلاب سال ۱۳۹۷ بیش از ۴۸۰۰ واحد بود که ۳۵۰ واحد از این تعداد مربوط به شهرستان ساوه بوده است.
رضافرح اشاره کرد: برای این پروژه ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات، ۱۰۷ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض و ۳۸ هزار تن سیمان رایگان اهدایی دفتر مقام معظم رهبری اختصاص یافت و واحدها راه اندازی شد.
وی با اشاره به تصویب راه اندازی سه هزار واحد مسکن محرومین در استان مرکزی اضافه کرد: دو هزار واحد توسط بنیاد مسکن استان مدیریت می شود که برای هر واحد ۵۰ میلیون تومان تسهیلات و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض در نظر گرفته شده و امیدواریم تا ۶ ماه آتی تمام شود. سهم شهرستان ساوه از این پروژه ۲۰۰ واحد است که در مراحل مختلف تکمیل پرونده، پرداخت تسهیلات و عملیات اجرائی قرار دارد.
منبع:

1399/09/18
17:39:50
5.0 / 5
1137
تگهای خبر: بازسازی , پروژه , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
پلات