میرتاج الدینی:

ظرفیت طرح جهش تولید و تأمین مسكن بیشتر از دو برابر طرح مسكن مهر است

ظرفیت طرح جهش تولید و تأمین مسكن بیشتر از دو برابر طرح مسكن مهر است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح جهش تولید و تأمین مسکن علاوه بر تأمین مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی به دنبال حل معضل حاشیه نشینی و بافت های فرسوده شهری هم می باشد.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا سید محمد رضا میرتاج الدینی در جریان جلسه علنی امروز مجلس و بررسی گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تأمین مسکن، در تذکری بیان نمود: از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون عمران بابت پیگیری این طرح که یکی از دغدغه های مهم مردم است، تشکر می کنم. با تصویب این طرح این پیام به مردم داده می شود که مجلس یازدهم برای ساماندهی بازار مسکن گام خوبی برداشته است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ظرفیت این طرح برای ساخت مسکن بیشتر از ۵/ ۲ برابر طرح مسکن مهر است. طرح مسکن مهر تنها دو محور ساخت مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی را دنبال می کرد اما این طرح علاوه بر این دو محور به حاشیه نشینی و بافت فرسوده هم پرداخته است.
نماینده مردم تبریز در مجلس خاطرنشان کرد: از طرفی در این طرح به بحث تأمین زمین که در نرخ مسکن موثر است هم توجه شده است و با در نظر گرفتن ساز و کارهایی به دنبال حل موانع موجود بر سر راه تولید مسکن می باشد. نهایی و اجرایی شدن این طرح تأثیر زیادی بر روی بازار مسکن خواهد داشت.1400/01/19
11:53:48
5.0 / 5
517
تگهای خبر: بازار مسكن , تولید , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پلات