فرماندار خبر داد

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی پروژه فرودگاه مسجدسلیمان

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی پروژه فرودگاه مسجدسلیمان

خوزستان فرماندار مسجدسلیمان از پیشرفت فیزیکی بیش از 50 درصدی پروژه راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان آگاهی داد.محمد پاکدل در گفت و گو با ایسنا، درباب آخرین وضعیت راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان اظهار نمود: مجموعه استان خوزستان پیگیر انجام کارهای اداری و ستاندن مجوزهای لازم برای راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان است.

وی اضافه کرد: مشکلاتی که درباب هماهنگی و برخی مجوزها از هوانیروز و ارتش وجود داشت، حل شده است و بعد از اتمام پیگیری ها، روند ساخت فرودگاه مسجدسلیمان از سر گرفته خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان اشاره کرد: راه اندازی سالن ترمینال پرواز فرودگاه در مرحله ستاندن مجوزهای ماده ۲۳ است و باند فرودگاه نیز راه اندازی شده است.

پاکدل درباب روند کلی ساخت این فرودگاه اظهار داشت: در مجموع، پیشرفت فیزیکی فرودگاه بیش از ۵۰ درصد است و بعد از صدور مجوز ماده ۲۳ از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی، روند راه اندازی ترمینال فرودگاه نیز از سر گرفته خواهد شد.

وی اضافه کرد: تا حالا ۱۰ میلیارد تومان برای ساخت ترمینال فرودگاه مسجدسلیمان تامین شده است تا بعد از ستاندن مجوزها، به سرعت ساخت آن شروع شود و پروژه تمام شود. این پروژه می تواند نقش بسیار موثری در توسعه مسجدسلیمان داشته باشد و بدین جهت باید ساخت سریع آن در دستور کار قرار بگیرد.
1400/01/26
17:59:28
5.0 / 5
566
تگهای خبر: پروژه , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پلات