مدیركل بنادر و دریانوردی خوزستان عنوان كرد

ورود كشتی هایی از مبداء هند به بندر امام

ورود كشتی هایی از مبداء هند به بندر امام

به گزارش پلات خوزستان مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار داشت: کشتی هایی از مبداء هند گاها وارد بندر امام خمینی(ره) می شوند که اقدامات و دستورالعمل های خاص بهداشتی در مورد همه آنها انجام می شود.عادل دریس در گفتگو با ایسنا، در مورد تمهیدات اندیشیده شده برای کنترل بنادر و مرزهای دریایی خوزستان در مورد ورود کشتی های هندی اظهار نمود: با عنایت به تصمیمات اتخاذشده، مقرر است همه کشتی هایی که از مبادی بنادر هند به بندر امام وارد می شوند، شناسایی و رصد شوند.

وی اضافه کرد: به این منظور، زمان ورود و پهلوگیری کشتی های از مبدا هند، به مرکز پاس کشتی ها اعلام خواهد شد تا کار قرنطینه و سایر تمهیدات لازم در جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی برای این کشتی ها و خدمه شان اجرایی شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار داشت: به راهنما و کلیه نفراتی که با کشتی های از مبداء هند در ارتباط کاری هستند هم هشدارهای بهداشتی عرضه خواهد شد که این اقدام با عنایت به شیوع کرونای هندی و به منظور پیشگیری از ورود این گونه ویروس، در بندر امام خمینی(ره) خوزستان اجرا می گردد.

دریس در مورد نحوه ورود کشتی های هندی به بنادر خوزستان اضافه کرد: کشتی هایی از مبداء هند گاها وارد بندر امام خمینی(ره) می شوند که اقدامات و دستورالعمل های خاص بهداشتی در مورد همه آنها انجام می شود.

وی اظهار داشت: اقدامات تکمیلی مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) هم در این حوزه اعمال می شود تا شاهد مشکل خاصی در بحث شیوع کرونای هندی در بنادر استان خوزستان نباشیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان خاطرنشان کرد: کنترل وضعیت تندرستی خدمه کشتی های ورودی، نظارت بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی و کنترل تردد کارگران تخلیه و بارگیری روی عرشه کشتی ورودی همچون اقداماتی است که از لحظه ورود کشتی تا پهلوگیری آن در بنادر استان خوزستان انجام می شود.

منبع:

1400/02/07
11:12:09
5.0 / 5
36
تگهای خبر: بنادر , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پلات