وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد؛

کوشش برای حذف دلال بازی در حوزه فروش مصالح ساختمانی

کوشش برای حذف دلال بازی در حوزه فروش مصالح ساختمانی

به گزارش پلات وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تلاش ما بر این است که فروش و عرضه مصالح ساختمانی برای ساخت مسکن از راه دلالی نباشد و خرید به صورت مستقیم از راه کارخانه صورت گیرد.به گزارش پلات به نقل از مهر، رستم قاسمی بامداد جمعه که همراه رئیس جمهور به خراسان جنوبی سفر کرده است، در جمع مردم شهرستان طبس و در پاسخ به سوالات آنان اظهار نمود: امیدواریم با ساخت یک میلیون مسکن دغدغه های مردم در این حوزه رفع گردد.
وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به این که در شهر طبس ۲ قطعه جدید برای الحاق به شهر تعیین شده، اظهار داشت: در مورد این که برخی مردم می گویند برخی از شرکت ها در وسط شهر طبس زمینهای خوبی را گرفتند را پیگیری کرده و چرایی آنرا بررسی می نماییم.
قاسمی ضمن اشاره به این که در طبس مشکل زمین نداریم، اضافه کرد: به دنبال الحاق قطعات دیگری برای شهر طبس هم هستیم.
وی با تاکید بر این که تلاش ما بر این است که فروش و عرضه مصالح ساختمانی از راه دلالی نباشد و خرید به صورت مستقیم از راه کارخانه صورت گیرد، اظهار داشت: با خرید مستقیم مصالح از کارخانه قیمت مسکن برای مردم کاسته می شود.
وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به این که برای سرعت گرفتن کارها در بخش مسکن ساخت برخی واحدها را خود مردم و برخی را بنیاد مسکن بر عهده می گیرد، اضافه کرد: با قانون جدید جهش و رونق مسکن وام و کمک های خوبی به مردم در حوزه مسکن عرضه خواهد شد.
قاسمی اظهار داشت: خواست و اولویت و نگاه ما این است که مردم و شهروندان دغدغه در مورد مسکن خود نداشته باشند.
وی اضافه کرد: بعضی از درخواست های مردم در این جمع چون واکسن کارگران معادن در حوزه اختیارات و وظایف من نیست اما حتما به مدیران متولی در دولت برای پیگیری منتقل خواهم کرد.منبع:

1400/06/20
21:40:11
5.0 / 5
95
تگهای خبر: خانه , سفر , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پلات