پاداش ۷۵۰۰ دلاری به منظور زندگی کردن در یک ایالت آمریکا!

پاداش ۷۵۰۰ دلاری به منظور زندگی کردن در یک ایالت آمریکا!

به گزارش پلات ایالت ورمونت اعلام نمود به کسانی که حاضر به کار و زندگی در آن باشند ۷۵۰۰ دلار پرداخت خواهد نمود.


به گزارش پلات به نقل از فاکس بیزینس، به علت کمبود نیروی کار ماهر، مقامات ایالت ورمونت تصمیم گرفته اند تا با یک پیشنهاد وسوسه کننده، شاغلان را متقاعد کنند تا به این ایالت مهاجرت کنند. طبق اعلام دولت محلی ورمونت، افرادی که موفق به کسب پیشنهاد شغلی در ۵۰ شغل لیست شده برنامه معروف به جابجایی کارکنان جدید شوند، ۷۵۰۰ دلار وام بلاعوض دریافت خواهند کرد.
ایالت ورمونت یکی از ایالت های ارزانقیمت اما کمتر توسعه یافته آمریکا به حساب می آید که متوسط دستمزد در آن ساعتی ۱۳.۳۹ دلار است. در میان مشاغل اعلام شده توسط دولت محلی نام مشاغل عمومی تری نظیر حسابداری، معلمی و مربی بدنسازی هم به چشم می خورد.
تعطیلی طولانی مدت کسب و کارها در سال قبل به علت کرونا سبب تحمیل هزینه های زیادی به شرکت ها شد و از سوی دیگر بازگشت نیروی کار در خیلی از مشاغل پاسخگوی نیاز شرکت ها نیست چون که آنها با عنایت به این که درحال تجربه دور تازه ای از رشد کسب و کار خود هستند، تقاضای خود برای استخدام نیروی کار جدید را افزایش داده اند.
دولت ورمونت در بیانیه خود اعلام نموده است که با عنایت به منابع مالی محدود، تنها توانایی پاسخگویی به شمار محدودی از متقاضایان را خواهد داشت و اولویت با کسانی است که زودتر برای این برنامه اعلام آمادگی کنند. این نخستین بار نیست که در ایالت ورمونت چنین پیشنهادی برای ترغیب افراد به مهاجرت به آن صورت می گیرد: در سال ۲۰۱۸ هم مقامات منطقه گرین مونتین در این ایالت اعلام نموده بودند ۱۰ هزار دلار به افرادی که برای اشتغال و زندگی به آن مهاجرت کنند وام خواهند داد که در نتیجه این اقدام و به قول جان گلدشتاین- کمیسر توسعه اقتصادی ورمونت- حدود ۳۰۰ نفر نیروی کار ماهر به این منطقه وارد شدند.
پیشبینی می شود دور بعدی این برنامه در اوایل فوریه سال آینده اعلام گردد.1400/06/22
23:51:39
5.0 / 5
85
تگهای خبر: دستمزد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پلات