تأمین زمین برای ۷۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در خوزستان

تأمین زمین برای ۷۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در خوزستان

به گزارش پلات، خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از تأمین زمین ۷۰ هزار واحد مسکونی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان اطلاع داد.محمدحسین پناهی فر در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: زمینهای مسکونی تأمین شده برای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان برای ساخت ۷۰ هزار واحد مسکونی تأمین شده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

وی اضافه کرد: تابحال عملیات اجرایی ۱۱ هزار واحد مسکونی با کارگزاری بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، قرارگاه امام حسن مجتبی و برخی تعاونی ها شروع شده و در حال انجام می باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: تا اوایل سال آینده طرح های سایر زمین ها تهیه خواهد شد تا بعد از تفکیک این اراضی، طرح ها واگذار و سپس عملیات اجرایی واحدهای نهضت مسکن ملی در آن اراضی اجرایی شوند.

پناهی فر بیان نمود: همه ما وظیفه سنگینی نسبت به مردم استان داریم و بر این اساس تلاش خواهیم کرد تا زمینه ساز افزایش رضایت مندی همه شهروندان شویم چونکه این مورد در صدر اولویت های اداره کل راه و شهرسازی استان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: سال جاری و سال آینده برای ۷ هزار و ۴۰۰ نفر زمین قابل واگذاری به ایثارگران فاقد مسکن در این طرح تخصیص داده می شود که این میزان در مقایسه با ۴۰ سال قبل برابری می کند.
1401/11/04
14:54:00
5.0 / 5
321
تگهای خبر: جت , شهر , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پلات