رئیس شورای مركزی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی:

بنیاد مسکن سالانه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی می سازد

بنیاد مسکن سالانه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی می سازد

به گزارش پلات، رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در رابطه با تعهد اجرای مسکن در کشور توسط این بنیاد، اظهار داشت: بنیاد مسکن در چارچوب طرح نهضت ملی مسکن سالانه ۴۰۰ هزار واحد خانه می سازد.حجت الاسلام حسین روحانی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، در بدو ورود به استان سمنان و بازدید از طرح های نهضت ملی مسکن سمنان، بیان نمود: یکی از طرح های خوبی که مجلس مصوب و دولت هم در دست اجرا دارد، نهضت ملی مسکن می باشد که تلاش دارد شرایط خانه دار شدن مردم را تسهیل کند.
وی با اشاره به اینکه برابر قانون ملی مسکن دولت موظف است سالانه یک میلیون واحد مسکونی بسازد، ابراز کرد: یکی از ظرفیتهای ساخت مسکن در سرتاسر کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که برنامه ریزی خوبی را در زمینه اجرای این طرح در دستور کار قرار داده است.
۲۰۰ هزار خانه روستایی ساخته می شود
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن با اشاره به اینکه این بنیاد در کنار دولت مردمی حجت الاسلام رئیسی همه تلاش خویش را برای عملی شدن این پروژه در دستور کار قرار داده است، ابراز کرد: سالانه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سرتاسر کشور از جانب بنیاد مسکن ایجاد می شود.
روحانی نژاد با اشاره به اینکه ۲۰۰ هزار روستایی و ۲۰۰ هزار واحد شهر های کشور توسط بنیاد مسکن در طول سال در جریان نهضت ملی مسکن ایجاد می شود، اظهار داشت: تلاش داریم که خانه های مورد نیاز مردم ابتدا با شرایط و کیفیت خیلی خوب و در ثانی در اسرع وقت تحویل داده شود.
وی با اشاره به اینکه جلب رضایتمندی مردم در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن هم مد نظر دولت و مجلس و هم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: ظرفیتهای فنی و اجرایی بنیاد مسکن آماده است تا هر تعداد واحدی که تعیین شود در شهرها خانه بسازیم.


منبع:

1402/03/17
09:20:51
5.0 / 5
219
تگهای خبر: پروژه , جت , خانه , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پلات