مدیركل راه و شهرسازی خوزستان:

چهار خطه کردن محور اهواز - خرمشهر - شلمچه ضروریست

چهار خطه کردن محور اهواز - خرمشهر - شلمچه ضروریست

به گزارش پلات، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: چهار خطه کردن محور اهواز - خرمشهر - شلمچه ضروریست و در اولویت کاری قرار دارد.به گزارش پلات به نقل از مهر، مسعود بیات منش پس از ظهر امروز جمعه در گفت و گویی رسانه ای چهار خطه کردن محور اهواز - خرمشهر - شلمچه را از مصوبات سفر دور دوم ریاست جمهوری به استان خوزستان عنوان نمود و اظهار داشت: این محور حدود ۱۲۰ کیلومتر بوده که ۲۴ کیلومتر آن درحال ساخت است و مابقی آن در ۲ سال آینده تکمیل می شود.
وی ضمن اشاره به ساماندهی و آسفالت ورودی و خروجی مرز شلمچه اضافه کرد: در این زمان کوتاه، حدود ۳ هزار میلیاردریال در محورهای خوزستان هزینه شده و هدف اصلی آن ایمنی راه های استان است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افزود: قطعا با تکمیل طرح های اهواز - خرمشهر - شلمچه و اهواز - چذابه علاوه بر کاهش تصادفات میتوان در بحث ترانزیت کالا و مسافر هم خدمات بهتری را عرضه داد.
بیات منش اظهار نمود: توسعه و ایمنی محور شوش - عبدالخان - چذابه هم جزو مصوبات سفر دور دوم ریاست جمهوری بوده که تلاش می نماییم به بهترین شکل صورت گیرد.
وی اضافه کرد: کاهش تصادفات و ایمنی سفر، دو شاخص اصلی در بحث راه ها بوده که سرعت ساخت و رسیدگی به مرزهای چذابه و شلمچه نسبت به سالهای قبل پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: بعضی از طرح های راه استان در ارتباط با رفع نقاط حادثه خیز و گلوگاه هایی است که از سالهای گذشته در محور اهواز به چذابه شروع شده و به اتمام نرسیده بود؛ بنابراین یکی از طرح های مهم ما در سالجاری، تکمیل و چهارخطه کردن این محور است.
وی افزود: در محور اهواز - چذابه هم چهار پل بزرگ وجود دارد که فقط یکی از آنها ساخته شده بود و پل آهنی بستان، حمیدیه و سابله در دستور کار قرار گرفت.
بیات منش اظهار داشت: بخشی از طرح های راه سازی خوزستان در ارتباط با ساماندهی جاده ترانزیت و تسهیل در عبور و مرور منطقه مرزی چذابه است که اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.

1402/07/08
15:00:57
5.0 / 5
226
تگهای خبر: خدمات , سفر , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پلات