فراخوان عمومی انتخاب شش مدیر میانی و پایه در سازمان نقشه برداری كشور

فراخوان عمومی انتخاب شش مدیر میانی و پایه در سازمان نقشه برداری كشور

پلات: سازمان نقشه برداری كشور برای تصدی تعدادی از پُست های مدیریت حرفه ای در این سازمان، از كلیه متخصصان داوطلب واجد شرایط برای قبول مسئولیت در 6 سمت دعوت به همكاری می كند.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان نقشه‎ برداری كشور، در این بیانیه ی دعوت به همكاری آمده است:
«سازمان نقشه برداری كشور در جهت تولید شفافیت در انتصابات، خارج شدن از دایره بسته مدیریتی، تولید فرصت برای زنان و جوانان توانمند و انتخاب شایسته ترین نیروها برای سمت های مدیریتی و به منظور بهره گیری از توانمندی های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه های اجرایی علاوه بر نیروهای درون سازمانی، برای تصدی تعدادی از پُست های مدیریت حرفه ای در سازمان نقشه برداری كشور، از كلیه متخصصان داوطلب واجد شرایط برای قبول مسؤولیت در سمت های ذیل دعوت به همكاری می كند.
كلیه افراد علاقه مند به همكاری در سمت های ذیل كه حائز شرایط موردنظر برای هر یك از سمت های مذكور می باشند، می توانند حداكثر تا تاریخ 17 آذر 1397، با ارسال خلاصه سوابق و مشخصات خود (در قالب پرسشنامه ضمیمه) به نشانی پست الكترونیك INFO@NCC.ORG.IR در این زمینه اقدام نمایند.
گفتنی است؛ صرفاً اطلاعات عرضه شده در قالب فرم پرسشنامه پیوست، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به رزومه ها و سوابق عرضه شده در دیگر قالب ها یا درخواست هایی كه بعد از تاریخ مذكور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
لازم به ذكر است كه در شرایط برابر، اولویت با نیروهای درون سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.
1- مدیركل امور اداری و توسعه منابع انسانی.
2- معاون مدیركل امور اداری و توسعه منابع انسانی.
3- معاون مدیر امور مالی و ذی حسابی.
4- رئیس اداره درآمد و اعتبارات.
5-رئیس اداره دریافت و پرداخت.
6-رئیس اداره رسیدگی.
متقاضیان، سوابق و مشخصات خویش را برای سازمان نقشه برداری كشور، به نشانی پست الكترونیك INFO@NCC.ORG.IR ارسال نمایند.1397/09/10
23:03:10
5.0 / 5
4842
تگهای خبر: تولید , نقشه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پلات