قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص): مسكن مهر پردیس به ما واگذار نشده است

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص): مسكن مهر پردیس به ما واگذار نشده است

به گزارش پلات روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با تكذیب خبر منتشرشده در بعضی رسانه ها و فضای مجازی درباره ورود این قرارگاه به پروژه های مسكن مهر پردیس، اعلام نمود: در مورد پروژه مسكن مهر پردیس مأموریتی به قرارگاه واگذار نشده است.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار خبری در فضای مجازی و برخی شبكه های اجتماعی در خصوص ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سپاه به فاز عملیاتی پروژه های مسكن مهر پردیس، روابط عمومی این قرارگاه اعلام نمود: خبر منتشره در بعضی رسانه ها و شبكه های اجتماعی در خصوص ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در فاز عملیاتی مسكن مهر اساساً كذب است و در این خصوص هیچ مأموریتی به سپاه و این قرارگاه واگذار نشده است.
این اطلاعیه می افزاید: سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) همواره آمادگی خود برای كمك به دولت و بهبود زندگی و معیشت مردم را اعلام و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نكرده اند.
در این اطلاعیه تاكید شده است: در مورد تولید زیرساخت ها، آماده سازی و محوطه سازی مسكن مهر پردیس همچون راه اندازی پل و... هم تا كنون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) هیچگونه قراردادی را منعقد نكرده است.1397/09/22
13:41:34
5.0 / 5
4410
تگهای خبر: پروژه , تولید , جت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
پلات