سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی:

سهمیه بنزین آذرماه بامدادان جمعه واریز می شود

سهمیه بنزین آذرماه بامدادان جمعه واریز می شود

پلات: سخنگوی شركت پخش فرآورده های نفتی با اشاره به واریز سهمیه بنزین آذر وسایل نقلیه شخصی و عمومی در ساعت صفر جمعه یكم آذر در كارت های سوخت، از احتمال تغییر سهمیه ناوگان حمل و نقل عمومی آگاهی داد.به گزارش پلات به نقل از وزارت نفت، فاطمه كاهی اظهار داشت: سهمیه سوخت تعیین شده برای انواع وسایل نقلیه عمومی و شخصی از ساعت صفر بامدادان یكم آذرماه در كارت های سوخت مالكان وسایل نقلیه شارژ خواهد شد.
وی اضافه كرد: سهمیه آبان ماه دارندگان خودرو های شخصی و موتورسیكلت ها در صورت عدم استفاده، در كارت های سوخت شخصی این افراد ذخیره شده و تا شش ماه آینده قابل استفاده خواهد بود.
كاهی همین طور با اشاره به بازگشت دارندگان خودرو های عمومی به جایگاه های سوخت به سبب نگرانی بابت حفظ مانده سهمیه سوخت آبان ماه، از احتمال اعمال تغییراتی در سهمیه این خودرو ها آگاهی داد و اظهار داشت: در صورت نیاز این تغییرات اعمال شده و در ایام آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اولین ساعت روز جمعه، ۲۴ آبان ماه با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود كه بر طبق مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، سهمیه بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز شروع شد.


منبع:

1398/09/02
17:43:49
5.0 / 5
4332
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پلات